https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-07-04 18:40:00

Cellfast Wilki Krosno wracają na fotel lidera eWinner 1 ligi żużlowej! Pokonali Arged Malesę Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Cellfast Wilki Krosno pokonały za trzy punkty Arged Malesę Ostrovię Ostrów Wielkopolski. (fot. Robert Skalski)
Cellfast Wilki Krosno pokonały za trzy punkty Arged Malesę Ostrovię Ostrów Wielkopolski. (fot. Robert Skalski)
Cellfast Wilki Krosno pokonały za trzy punkty Arged Malesę Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Tym samym krośnianie wracają na fotel lidera eWinner 1 ligi żużlowej. 
 
Spotkanie pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno a Arged Malesą Ostrovią Ostrów Wielkopolski zaplanowane było na godzinę 14, ale w związku z opadami deszczu jakie przeszły nad Krosnem w sobotę oraz niedzielny poranek mecz został opóźniony o ponad dwie godziny. W pierwszej gonitwie pewnie zwyciężył Grzegorz Walasek, ale drugi i trzecie miejsce zajęli zawodnicy gospodarzy. 
 
W drugim biegu mieliśmy kraksę. Jakub Poczta wjechał w Bartosza Curzytka i młodzieżowiec Ostrovii został wykluczony z powtórki, którą pewnie zwyciężył Sebastian Szostak. W trzecim biegu krośnianie wygrali podwójnie, a w czwartym biegu 4-2 wygrali goście i po pierwszej serii startów na tablicy wyników było 13-11. 
 
W drugiej serii startów ponownie świetni spisał się Walasek i wyścig z jego udziałem zakończył się zwycięstwem goście 4-2, ale kolejne dwa biegi padły łupem gospodarzy i po siedmiu biegach Wilki prowadziły 24-18. W ósmym biegu po raz pierwszy w tym meczu ostrowianie wygrali podwójnie i ich strata stopniała do dwóch "oczek".
 
Jednak ponownie kolejne dwie gonitwy należały do podopiecznych Ireneusza Kwiecińskiego. Tym samym po dziesiątym biegu krośnianie prowadzili ośmioma punktami. W biegu jedenastym Nicolai Klindt pokonał Tobiasza Musielaka i goście przywiezli remis biegowy. W 12. odsłonie niedzielnego meczu Mariusz Staszewski dokonał podwójnej rezerwy taktycznej, który przyniosła połowiczny skutek. Arged Malesa wygrała 4-2. Natomiast w ostatnim biegu czwartej serii padł remis i przed biegami nominowanymi w Krośnie było 42-36.
 
W 14. biegu Vaclav Milik wygrał wyścig i zapewnił zwycięstwo Cellfast Wilkom Krosno za trzy punkty z Arged Malesą Ostrovią Ostrów Wielkopolski. W ostatnim biegu gospodarze wygrali 5-1 i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Wilków 50-40.

Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 50-40


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-07-04 18:52:46 8 8

Rozanieleni fani cuchnący 2 % piwem wylali się ze stadionu do samochodów z tablicami RKR, RBR, RJS, RBI, RPZ, RRS, RSR i nastała w końcu niedzielna, boga cisza.

~anonim 2021-07-04 18:52:46 8 8

Rozanieleni fani cuchnący 2 % piwem wylali się ze stadionu do samochodów z tablicami RKR, RBR, RJS, RBI, RPZ, RRS, RSR i nastała w końcu niedzielna, boga cisza.

denio 2021-07-04 19:27:13 3 4

Brawo !!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij