https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-05 11:25:00

Tomasz Brzyski został zawodnikiem Lublinianki Lublin!

Tomasz Brzyski został nowym graczem Lublinianki Lublin. (fot. Chełmianka Chełm)
Tomasz Brzyski został nowym graczem Lublinianki Lublin. (fot. Chełmianka Chełm)
Tomasz Brzyski opuszcza Chełmiankę Chełm. W przyszłym sezonie 39-latek będzie grał w Lubliniance Lublin.
 
Tomasz Brzyski został zawodnikiem Lublinianki Lublin. 39-latek w poprzednim sezonie grał w trzecioligowej Chełmiance Chełm. W sezpnie 2020/21 wystapił w 32 meczach i zdobył dziesięć bramek. Ponadto doświadczony obrońca zapisał na swoim koncie aż siedem asyst.
 
- Choć bardzo chcieliśmy, by Tomasz Brzyski został w Chełmiance na kolejny sezon, Tomek podjął decyzję o odejściu z naszej drużyny. Tomku, dziękujemy za to, że reprezentowałeś biało-zielone barwy, że zawsze profesjonalnie podchodziłeś do swoich obowiązków, że walczyłeś w każdym meczu od pierwszej do ostatniej sekundy. Dziękujemy za wszystkie gole, asysty, zwycięstwa! Cieszymy się, że taki Piłkarz, jak Tomek Brzyski grał dla Chełmianki! - czytamy na oficjalnej stronie Chełmianki.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Tedi 2021-07-05 18:35:55 3 0

Może i dobrze że odszedł przecież został współwłaścielem Lublinianki.. Chociaż młodzi odetchną.. Nikt ich nie będzie poniewierał.. Szacun dla Aleksa który stanął w obronie młodych..

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij