https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-22 14:29:00

Rewolucja w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Klub opuszcza dziesięciu graczy!

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski czeka rewolucja kadrowa! (fot. KSZO)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski czeka rewolucja kadrowa! (fot. KSZO)
W KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski dojedzie do prawdziwej rewolucji kadrowe. Z zespołem już pożegnało się dziesięciu graczy. Z trzecioligowca odszedł też Jarosław Pacholarz, dotychczasowy asystent.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski po nieudanym sezonie czeka przebudowa składu. Nowym szkoleniowcem drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego został Przemysław Cecherz. Nowy trener już podjął pierwsze decyzje kadrowe.
 
Z drużyną rozstają się Adam Nowak, Dariusz Partyka, Matthew Korziewicz, Maciej Kraśniewski, Przemysław DwórzyńskiFuad BayramovKonrad Zaklika, Jakub Chrzanowski, Michał Paluch i Paweł Kaczmarek. W trzecioligowcu nie będzie pracował również Jarosław Pacholarz, który był od września asystentem Tadeusza Krawca. Byłego już opiekuna KSZO.
 
Czy ktoś z obecnej kadry zostanie w klubie z ul. Świętokrzyskiej 11? - Chcemy 5-6 zawodników z obecnej kadry zostawić w klubie - powiedział Przemysław Cecherz na pierwszej konferencji prasowej po objęciu KSZO.
 
W tym gronie będą Paweł Lipiec i Bartłomiej Smuczyński. Obaj przedłużyli umowy z klubem o kolejny sezon. Teraz kibice czekają na transfery do klubu. - Będą na pewno transfery do klubu, oby były jak najszybciej. Nazwisk nie zdradzę, bo transfery lubią ciszę - dodaje Cecherz.
 
Jaki cel na nowy sezon ma KSZO? - Będziemy chcieli wygrywać wszystkie mecze. Nie ma celu, że idziemy na awans i musi być to w tym roku. To będzie trudne z powodu rotacji jaka nastąpi w zespole, żeby coś zbudować. Natomiast jeśli uda nam się szybko zadziwałać na rynku transferowym i ekipa, która przyjdzie szybko się wkomponują to chcemy włączyć się do walki o awans - zakończył nowy opiekun ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Surówa 2021-06-22 14:54:13 6 3

Podobno przeprowadzają się na Hetmańską, pograć w Lidze Mistrzów.

Surówa 2021-06-22 14:54:13 6 3

Podobno przeprowadzają się na Hetmańską, pograć w Lidze Mistrzów.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij