https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-22 11:21:00

Kolejnych trzech graczy opuszcza Siarkę Tarnobrzeg

fot. Marek Jedynak
fot. Marek Jedynak
Sporo dzieje się w Siarce Tarnobrzeg. Dziś klub poinformował, że nie przedłuży umów z trzema zawodnikami. "Siarkowców" opuszczają Oliwer Kowalik, Adam Głowa i Nikodem Paczocha.
 
Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła zmiany kadrowe. Tym razem trzecioligowiec poinformował, że nie przedłuży umów z Oliwierem Kowalikiem, Adamem Głową oraz Nikodemem Paczochą.
 
- Cała trójka miała w zakończonym sezonie status młodzieżowca. Najdłuższy staż w Siarce miał Oliwer Kowalik, który w Tarnobrzegu grał dwa lata. W sezonie 2020/21 ten boczny obrońca, który który kończy wiek młodzieżowca, wystąpił w 27 meczach, notując jedną asystę. Środkowi pomocnicy: Paczocha i Głowa grali zdecydowanie mniej. Paczocha zagrał w pięciu spotkaniach, a Głowa zaliczył siedem ligowych występów - czytamy na stronie "Siarkowców".
 
To już kolejni trzej zawodnicy, którzy nie będą w przyszłym sezonie reprezentować barw ekipy z Tarnobrzega. Wczoraj klub poinformował, że za porozumienim stron rozwiązane zostały umowy z Arkadiuszem Gajewskim, Pawełem Szołtysem i Michałem Burym.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-06-22 15:31:30 2 0

Na razie odchodzą sami najsłabsi

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij