https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-05-28 15:35:00

Marta Krajewska wykluczona z gry na kilka miesięcy. Developres SkyRes Rzeszów będzie szukał nowej rozgrywającej?

Marta Krajewska nie zagra w siatkówkę przez kilka najbliższych miesięcy. (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Marta Krajewska nie zagra w siatkówkę przez kilka najbliższych miesięcy. (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Kilka dni temu Developres SkyRes Rzeszów poinformował, że Marta Krajewska opuściła zgrupowanie reprezentacji Polski z powodu urazu. Dziś już wiemy, że doznała zerwanie więzadeł krzyżowych oraz pęknięcie łąkotki przyśrodkowej lewego kolana.
 
Marta Krajewska musi przejść operację. Rozgrywająca Developresu SkyRes Rzeszów zerwała więzadła krzyżowe oraz doszło do pęknięcia łąkotki przyśrodkowej lewego kolana. Wydarzyło się to na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed meczami Ligi Narodów.
 
- Marta Krajewska przejdzie w poniedziałek (31.05.2021) operację w Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA w Rzeszowie. Operacje przeprowadzi lek. Łukasz Białek. Naszą rozgrywającą czeka długi okres rehabilitacji. Klub otoczy Martę pełną i profesjonalną opieką, okres rehabilitacji przejdzie pod czujnym okiem najlepszych specjalistów. Marta jesteśmy z Tobą i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! - czytamy na oficjalnej stronie Developresu.
 
Czy działacze "Rysic" będą zmuszeni poszukać nowej rozgrywającej? Póki co nie ma paniki, bowiem kolejny sezon Tauron Ligi rozpocznie się na początku października. Jednak nie wykluczone, że w kadrze Developresu SkyRes Rzeszów na kolejną kampanię będzie trzy rozgrywające.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Giba 2021-05-29 13:47:33 0 0

Czyżby Kaczmar miała wrócić do Rzeszowa szybciej niż zakładała i do tego nie w celach towarzyskich :-)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij