https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-28 11:24:00

Adrian Cyfer został nowym żużlowcem 7R Stolaro Stali Rzeszów!

Adrian Cyfer będzie jeździł w 7R Stolaro Stali Rzeszów. (fot. RzTŻ Rzeszów)
Adrian Cyfer będzie jeździł w 7R Stolaro Stali Rzeszów. (fot. RzTŻ Rzeszów)
Adrian Cyfer będzie w sezonie 2021 jeździł w barwach 7R Stolaro Stali Rzeszów. Drugoligowiec wypożyczył tego zawodnika z TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski.
 
7R Stolaro Stal Rzeszów pozyskała Adriana Cyfera. 26-letni żużlowiec do ekipy ze stolicy Podkarpacia przeniósł się z pierwszoligowej TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski. W ekipie z eWinner 1 ligi przegrał rywalizację o skład z Grzegorzem Walaskiem.
 
Cyfer w Rzeszowie pojawił się w czwartek rano i już wziął udział w treningu drużyny, który odbył się po południu na torze w Krośnie. W niedzielę "Żurawie" będą rywalizować ze SpecHouse PSŻ Poznań. Nowy nabytek na pewno weźmie udział w tym meczu i zastąpi którego z awizowanych zawodników.
 
Ściągnięcie Adriana Cyfera to pokłosie kontuzji Andrieja Karpowa oraz kiepskiej postawy zawodników krajowych w pierwszym meczu 2 ligi żużlowej. Przypomnijmy, że rzeszowianie musieli uznać wyższość Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz. Transfer ten to również znak, że ekipa z nad Wisłoka celuje w wysokie lokaty w obecnym sezonie.
 
- Z nieukrywaną radością przedstawiamy Państwu nowego zawodnika 7R Stolaro Stali Rzeszów na sezon 2021 - ADRIAN CYFER. W sezonie 2020, na torach EWINNER 1. Liga legitymował się średnią 1.627 pkt/bieg. Mamy nadzieję, że Adrian, wychowanek gorzowskiej Stali, będzie się czuł w Stali, tym razem rzeszowskiej - jak w domu - czytamy na stronie Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij