https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-28 15:27:00

Zmiany kadrowe w 7R Stolaro Stal Rzeszów! Kontrakt jednego zawodnika rozwiązany

fot. Mariusz Sądy
fot. Mariusz Sądy
Do sporych zmian w czwartek doszło w składzie 7R Stolaro Stali Rzeszów. Ponadto wyjasnione zostało pierwszeństwo ligi angielskiej nad 2 ligą polską w przypadku Sama Mastersa.
 
W ekipie 7R Stolaro Stali Rzeszów w sezonie 2021 nie będą jeździć Kenneth Hansen oraz Kamil Nowacki. Kontakt pierwszego został rozwiązany, natomiast umowa z młodzieżowcem została unieważniona. Ponadto drużyna z Rzeszowa nie będzie mogła korzystać z juniorów Arged Malesy Ostrów Wielkopolski.
 
Natomiast w roli "gościa" w ekipie z 2 ligi żużlowej będą jeździeł Kamil Marciniec z eWinner Apatora Toruń oraz Dawid Rempała z Unii Tarnów. Ten drugi ma już za sobą debiut w drużynie Michała Widery.
 
Natomiast w przypadku kolizji terminów 2 ligi polskiej z ligą angielską pierwszeństwo z korzystania z usług Sama Mastersa będzie mieć zespół z wysp.
 
Zarząd RzTŻ wyjaśnia, że w ciągu ostatnich tygodni w wyniku sporu instytucjonalnego i arbitrażu nasz zawodnik Sam Masters uzyskał niekorzystną dla naszego klubu interpretację prawną dotyczącą startów w RzTŻ. Jej konkluzja dotyczy wyższości i pierwszeństwa startów w lidze angielskiej. Oznacza to, że w razie kolizji terminów, pierwszeństwo ma liga angielska, a nie polska - czytamy na oficjalnej stronie Stali Rzeszów.
 
Pełny komunikat Zarządu RzTŻ
 
Zarząd RzTŻ na posiedzeniu w dniu 27 maja 2021 postanowił:
 
1.Rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z Kenethem Hansenem na starty w drużynie 7R Stolaro Stal Rzeszów w sezonie 2021.
 
2.Podpisać profesjonalny kontrakt na wypożyczenie Adriana Cyfera do końca sezonu 2021 do drużyny 7R Stolaro Stal Rzeszów.
 
3.Podpisać kontrakt na zasadzie „gościa” z juniorem Kamilem Marcińcem na starty w drużynie 7R Stolaro Stal Rzeszów.
 
4.Potwierdzić zawarcie kontraktu z juniorem Dawidem Rempałą na starty w drużynie 7R Stolaro Stal Rzeszów na zasadzie „gościa” na sezon 2021.
 
Jednocześnie Zarząd RzTŻ informuje, że z powodów niezgodności regulaminowych został unieważniony kontrakt z juniorem Kamilem Nowackim oraz wykluczona możliwość korzystania z juniorów Arged Malesy Ostrów Wielkopolski.
 
Ponadto Zarząd RzTŻ wyjaśnia, że w ciągu ostatnich tygodni w wyniku sporu instytucjonalnego i arbitrażu nasz zawodnik Sam Masters uzyskał niekorzystną dla naszego klubu interpretację prawną dotyczącą startów w RzTŻ. Jej konkluzja dotyczy wyższości i pierwszeństwa startów w lidze angielskiej. Oznacza to, że w razie kolizji terminów, pierwszeństwo ma liga angielska a nie polska.
 
W imieniu Zarządu RzTŻ
 
Zbigniew Prawelski
 
Prezes RzTŻ

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Alejandro 2021-05-28 18:29:05 1 3

Bankruty rzeszowskie, fee że to jeszcze ciągną ten syf tam.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij