https://www.dikyspray.pl/


2021-04-29 13:39:00

Rozpoczyna się rywalizacja o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

Podobne tematy piłka nożna
fot. Podkarpacki ZPN
fot. Podkarpacki ZPN
Zawodnicy rocznika 2009 zainaugurują tegoroczne zmagania Turniejów kadr Okręgów i Podokręgów o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby. W najbliższą sobotę, 1 maja w Sanoku, na obiektach „Wiki”, dojdzie do rywalizacji chłopców do lat 12. W zmaganiach wezmą udział reprezentanci klubów terytorialnie przynależnych do Okręgów i Podokręgów będących w strukturach Podkarpackiego ZPN-u.
 
- W poprzednich latach te turnieje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony środowiska piłkarskiego, spełniały nie tylko rolę selekcji zawodników do poszczególnych kadr wojewódzkich, ale przede wszystkim propagowały zdrowy styl życia, integrowały uczestników, a także budowały pozytywny wizerunek naszego Związku – informuje trener koordynator Podkarpackiego ZPN Henryk Rożek, dodając jednocześnie, że w minionym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej należało zawiesić rywalizację.
 
Doskonale wiemy, w jakiej sytuacji znajdowaliśmy się rok temu o podobnej porze. Sport zszedł na dalszy plan. Cieszymy się jednak, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by turnieje rozegrać na przełomie maja i czerwca.
 
 
Turniej w Sanoku, którego gospodarzem jest OZPN Krosno rozpoczyna rywalizację kadr Okręgów i Podokręgów. Kolejne zmagania odbędą się w połowie maja w Dębicy, a w szranki staną drużyny dziewcząt do lat 14, a następnie w Stalowej Woli rywalizować będą chłopcy z rocznika 2011.
 
Już w czerwcu, w turnieju organizowanym przez Podokręg Rzeszów zmierzą się dziewczęta do lat 12, a całość zmagań zakończy rywalizacja chłopców do lat 11 w Jarosławiu. Początek sobotniego turnieju o g. 10:00, a harmonogram prezentujemy poniżej.
 
Każdy turniej będzie transmitowany na kanale YouTube Podkarpackiego ZPN – zapraszamy do oglądania!
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Icek1910 2021-04-30 11:14:50 3 0

To wielka szansa dla nas pejsoviaków, żeby w końcu zdobyć jakieś trofeum.

Hajduk 2021-04-30 16:39:37 2 0

Brak obecności prezesa golby raczej pewny

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij