2021-04-28 18:45:18

Wólczanka Wólka Pełkińska na remis z Jutrzenką Giebułtów. Kamil Matofij uratował punkt

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 2-2 z Jutrzenką Giebułtów w wyjazdowym meczu 32. kolejki 3 ligi grupy IV. Gola na wagę remisu zdobył w doliczonym czasie gry Kamil Matofij.

Spotkanie rozpoczęło się dla Wólczanki Wólka Pełkińska najgorzej jak tylko mogło, bo już w 1. minucie do siatki gości trafił Dominik Zawadzki dając prowadzenie Jutrzence Giebułtów.

Wyrównujący gol dla podopiecznych Marcina Wołowca padł w 39. minucie po uderzeniu Krystiana Wrony, ale i miejscowi odpowiedzieli bardzo szybko. Zaledwie dwie minuty później do bramki trafił Mateusz Majcherczyk i do przerwy było 2-1.

Punkt dla Wólczanki Wólka Pełkińska uratował w doliczonym czasie gry Kamil Matofij.

1-0 Dominik Zawadzki (1)
1-1 Krystian Wrona (39)
2-1 Mateusz Majcherczyk (41)
2-2 Kamil Matofij (90+2)