2021-04-26 20:21:00

Klasa O Jarosław: Pogrom w Kańczudze, LKS Skołoszów nadal liderem [Podsumowanie 27. kolejki]

Za nami kolejne mecze w jarosławskiej okręgówce. MKS Kańczuga nie miał litości dla Biało-Czerwonych Kaszyce, których rozbił aż 5-1. Liderem nadal jest LKS Skołoszów, który wygrał w Morawsku.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

MKS Kańczuga bez większych problemów pokonał Biało-Czerwonych Kaszyce. Wicelider jarosławskiej okręgówki prowadzenie objął już w 4. minucie, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Kielich. Miejscowi nie zamierzali na tym poprzestawać i szybko rozpoczęli poszukiwania kolejnych trafień. Tych w pierwszej połowie odnotowano jeszcze trzy, a z bramek cieszyli się Dawid Cichy, Paweł Gurak i Szymon Barszczak.

Ekipa z Kaszyc nie miała zbyt dobrych humorów i po przerwie chciała choć trochę je sobie poprawić. Przyjezdni w 74. minucie zmniejszyli staty, a piłkę w siatce umieścił Przemysław Lasek. Ostatnie słowo w tym meczu nalezało jednak do MKS-u Kańczuga, który w doliczonym czasie zdobył gola numer pięć, a jego autorem był Dawid Dziedzic.

1-0 Sylwester Kielich (4)
2-0 Dawid Cichy (14)
3-0 Paweł Gurak (35)
4-0 Szymon Barszczak (36)
4-1 Przemysław Lasek (74)
5-1 Dawid Dziedzic (90)

LKS Skołoszów nie oddał pierwszego miejsca, a w niedzielę pokonał na wyjeździe Płomień Morawsko. Pierwszą bramkę odnotowano już w 12. minucie, a jej strzelcem był Radosław Sykała. Lider tabeli na kilka minut przed końcem meczu, podwyższył prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Grzegorz Bruk. Goli nie odnotowano zaś w spotkaniu Fenixu Leszko z Granicą Stubno.

MKS Radymno okazał się lepszy od Zrywu Miodów. "Niebeisko-biali" prowadzenie w sobotnim meczu objęli w 66. minucie, a na listę strzelców wpisał się Oskar Hamacher. Ten sam zawodnik dziewięć minut po raz drugi cieszył się z gola. Łęk Ostrów skromnie pokonał Czarnych Pawłosiów, a jedyną bramkę zdobył Tobiasz Duda w 77. minucie.