https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-26 21:25:00

Klasa O Dębica: Czarni Trześń umocnili się na prowadzeniu, grad goli w Głowaczowej [Podsumowanie 24. kolejki]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Za nami 24. kolejka w dębickiej okręgówce. Czarni Trześń pewnie pokonali u siebie Olchovię Olchowa i umocnili się na pozycji lidera. Sporo goli, a konkretnie dziewięć, padło w meczu LKS-u Głowaczowa z Koroną Majdan Królewski.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

Piłkarze Czarnych Trześń bez większych problemów pokonali ekipę Olchovii Olchowa. Lider dębickiej okręgówki rozpoczął od mocnego uderzenia, bowiem po sześciu minutach prowadził już 2-0. Najpierw do siatki trafił grający trener Mateusz Dopart, a po chwili poprawił Marek Wójciak. Gospodarze kontrolowali przebieg meczu, a po zmianie stron dołożyli jeszcze jedną bramkę, której autorem ponownie był Dopart.
 
 
1-0 Mateusz Dopart (2)
2-0 Marek Wójciak (6)
3-0 Mateusz Dopart (65)
 
Aż dziewięć goli padło w meczu LKS-u Głowaczowa z Koroną Majdan Królewski. Gospodarze niedzielnej potyczki, prowadzenie objęli już w 6. minucie, a na listrę strzelców wpisał się Grzegorz Ostaszewski. Ekipa z Majdanu Królewskiego odpowiedziała dziesięć minut później, po bramce Damiana Tęczy. W pierwszej połowie odnotowano jeszcze jedno trafienie, a to padło łupem Bartosza Knycha.
 
Miejscowi po zmianie stron zdobyli szybkie dwa gole, po strzałach Wojciecha Kutrzuby i Bogusława Majewskiego. Wydawało się, że jest już po meczu, ale emocje przywróciły bramki Tęczy i Piotra Sadeckiego. Zrobiło się ciekawie, jednak to było wszystko co mogła zaoferować Korona. LKS Głowaczowa natomiast dołożył jeszcze dwa trafienia, których autorem był Jakub Bielański.
 
Trzeci zespół Stali Mielec wypunktował LKS Wiewiórka, któremu zaaplikował cztery gole. "Biało-niebiescy" prowadzenie objęli w 40. minucie, a na listę strzelców wpisał się Piotr Kron. Kolejne bramki padły po zmianie stron, a ich autorami byli Aleksander Szumilas, Dominik Buczek oraz Michał Pyryt. Smoczanka Mielec ograła na wyjeździe Victorię Ocieka, po trafieniach Marcina Barana, Krzysztofa Lisa i Bartosza Stępnia.
 

Wyniki meczów 24. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-04-27 11:10:49 9 0

Zgadzam się z Tobą kol. sympatyczny ale chyba pomyliłeś strony :)

Młyn 2021-04-27 10:01:41 8 0

TVN stacja telewizyjna która swoje początki miała w Krakowie, powstała na potrzebę byłego WSI. Chyba każdy wie kto tam pracuje. Flagowe przykłady to Wojewódzki. Olejnik. Wojewódzki syn bandyty komunistycznego, Olejnik córka bandyty komunistycznego walczącego z Polakami. Dodam że Monika Olejnik jest zarejestrowana w IPN jako oficer SB!!!! Nie udało zlikwidować jej papierów kiedy Macierewicz tam wchodził Jak opowiadał musieli strasznie szybko kopiować. Robili to przed dwa dni bo na trzeci dzień poznikała reszta. Czy wiecie kim jest Cimoszewicz? Jego ojciec Rosjanin był wysokiej rangi oficerem radzieckich służb wojskowych w komórce wyspecjalizowanej w likwidowaniu podziemia w Polsce poprzez zabójstwa albo porwania i wywożenia na sybir. Komorowski to wnuczek bolszewickiego terrorysty który na ziemiach Polskich w latach wojny Polsko- bolszewickiej miał zadanie siać zamęt przez morderstwa, był tak zwanym siepaczem i nazywał się Szczynukowicz. Został złapany przez wojsko Polskie i osadzony w niewoli i wypuszczony po wojnie. Przejął majątek hrabiego Komorowskiego którego ruscy zabili i przyjął jego nazwisko. Ojciec Komorowskiego był oficerem wojska i pracował jako wtyka Rosyjska w wojsku Polskim. To wszystko jest w do przeczytania jak się dobrze pogmera. Komorowski tłumaczył się że jego dziadek był banitą na Wołdze i rabował bogatych i oddawał biednym! :-)))) Jak zagłębi się w to kim byli lub są ludzie którzy rządzili Polską do tej obywatelskiej rewolucji to aż się robi nie dobrze. Wnuczek żołnierza Werhmachtu który według Tuska wypisał się z wojska.!!! :-)))))) był premierem!! O Wałęsie nie wspomnę bo to marionetka która była pilnowana przez oficera służb do samego końca jego "rządów" Miecia każdy chyba pamięta. Poczytajcie kto kim był i jakie ma korzenie to zobaczycie że Polska będzie dopiero wtenczas wolnym krajem jak ci ludzie znikną życia publicznego na zawsze!!!
A to nie będzie takie łatwe bo tworzą potężną mafię

~anonim 2021-04-27 11:10:49 9 0

Zgadzam się z Tobą kol. sympatyczny ale chyba pomyliłeś strony :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij