2021-04-26 21:25:00

Klasa O Dębica: Czarni Trześń umocnili się na prowadzeniu, grad goli w Głowaczowej [Podsumowanie 24. kolejki]

Za nami 24. kolejka w dębickiej okręgówce. Czarni Trześń pewnie pokonali u siebie Olchovię Olchowa i umocnili się na pozycji lidera. Sporo goli, a konkretnie dziewięć, padło w meczu LKS-u Głowaczowa z Koroną Majdan Królewski.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Piłkarze Czarnych Trześń bez większych problemów pokonali ekipę Olchovii Olchowa. Lider dębickiej okręgówki rozpoczął od mocnego uderzenia, bowiem po sześciu minutach prowadził już 2-0. Najpierw do siatki trafił grający trener Mateusz Dopart, a po chwili poprawił Marek Wójciak. Gospodarze kontrolowali przebieg meczu, a po zmianie stron dołożyli jeszcze jedną bramkę, której autorem ponownie był Dopart.

1-0 Mateusz Dopart (2)
2-0 Marek Wójciak (6)
3-0 Mateusz Dopart (65)

Aż dziewięć goli padło w meczu LKS-u Głowaczowa z Koroną Majdan Królewski. Gospodarze niedzielnej potyczki, prowadzenie objęli już w 6. minucie, a na listrę strzelców wpisał się Grzegorz Ostaszewski. Ekipa z Majdanu Królewskiego odpowiedziała dziesięć minut później, po bramce Damiana Tęczy. W pierwszej połowie odnotowano jeszcze jedno trafienie, a to padło łupem Bartosza Knycha.

Miejscowi po zmianie stron zdobyli szybkie dwa gole, po strzałach Wojciecha Kutrzuby i Bogusława Majewskiego. Wydawało się, że jest już po meczu, ale emocje przywróciły bramki Tęczy i Piotra Sadeckiego. Zrobiło się ciekawie, jednak to było wszystko co mogła zaoferować Korona. LKS Głowaczowa natomiast dołożył jeszcze dwa trafienia, których autorem był Jakub Bielański.

Trzeci zespół Stali Mielec wypunktował LKS Wiewiórka, któremu zaaplikował cztery gole. "Biało-niebiescy" prowadzenie objęli w 40. minucie, a na listę strzelców wpisał się Piotr Kron. Kolejne bramki padły po zmianie stron, a ich autorami byli Aleksander Szumilas, Dominik Buczek oraz Michał Pyryt. Smoczanka Mielec ograła na wyjeździe Victorię Ocieka, po trafieniach Marcina Barana, Krzysztofa Lisa i Bartosza Stępnia.