2021-03-26 19:14:00

Sparing: PGE Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1

Piłkarze PGE Stali Mielec ograli Bruk-Bet Termalikę Nieciecza w meczu towarzyskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Mimo przerwy na reprezentację, PGE Stal Mielec nie próżnuje. Dziś beniaminek PKO Ekstraklasy zmierzył się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, liderem Fortuna 1 ligi.

PGE Stal Mielec nie próżnuje i w czasie przerwy na reprezentację ciężko pracuje. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zmierzyli się dziś z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, liderem Fortuna 1 ligi. Wynik spotkania w 15. minucie otworzył Grzegorz Tomasiewicz, który pewnie wykorzystał "jedenastkę".

Popularne "Słonie" wyrównały przed przerwą, a do siatki trafił Roman Gergel. Ostatnie słowo należało jednak do "biało-niebieskich", którzy tuż po przerwie strzelili gola na 2-1, którego autorem był Andreja Prokić. Beniaminek PKO Ekstraklasy do ligowej rywalizacji wróci już 3 kwietnia. Wtedy Stal zagra z Rakowem Częstochowa.

PGE Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1 (1-1)

1-0 Grzegorz Tomasiewicz (15-rzut karny)
1-1 Roman Gergel (38)
2-1 Andreja Prokić (49)