https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-05 22:21:00

Cellfast Wilki Krosno zaprezentowały nowe kevlary. Nice, Verdon i Bramex przedłużyły współpracę z klubem

fot. Wilki Krosno
fot. Wilki Krosno
Cellfast Wilki Krosno mają nowe kevlary. Zaprezentowali je Daniel Jeleniewski oraz Mateusz Szczepaniak. Ponadto beniaminek eWinner 1 ligi podpisał umowy sponsorskie z firmami Nice, Verdon i Bramex podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej.
 
Cellfast Wilki Krosno mają nowe kevlary na sezon 2021 w eWinner 1 lidze. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej w miejscowości Bajdy koło Krosna zaprezentowali je dwaj liderzy krajowi drużyny z Krosna, Mateusz Szczepaniak oraz Daniel Jeleniewski.
 
Ponadto beniaminek pochwalił się umowami sponsorskimi na sezon 2021 z firmami Nice, Verdon i Bramex. - Dziś rozszerzamy nasz mecenat nad Wilkami. Firma Verdon kontynuuje współpracę z krośnieńskim klubem, a marka Bramex rozpoczyna ten etap. Cieszymy się, że jako globalna marka razem z naszymi dystrybutorami znajdujemy przestrzeń do wspólnego działania. Nasze zaangażowanie w żużel jest znane od dawna i przynosi nam konkretne korzyści na poszczególnych rynkach - mówił Wojciech Jankowski, Export Area Manager firmy Nice.
 
- Jesteśmy w naszej nowej siedzibie, której powstanie było dla nas sporym wyzwaniem i wydarzeniem. Teraz chcemy zrobić kolejny krok i iść dalej naprzód. Liczymy, że współpraca z Wilkami Krosno przyniesie nam wiele korzyści - dodał Mariusz Gomółka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bramex.
 
- Współpraca z krośnieńskim klubem wpływa na liczbę naszych klientów. Dobrze promujemy się poprzez żużel, co przekłada się na naszą działalność – stwierdził prezes firmy Verdon Arkadiusz Staniek.
 
Najciekawsze fragmenty konferencji dostępne poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij