https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-05 19:45:00

Karol Skuba oraz Paweł Dziedzic zostali nowymi zawodnikami Sokoła Kamień!

Karol Skuba oraz Paweł Dziedzic zostali nowymi zawodnikami Sokoła Kamień (fot. Sokół Kamień)
Karol Skuba oraz Paweł Dziedzic zostali nowymi zawodnikami Sokoła Kamień (fot. Sokół Kamień)
Sokół Kamień zbroi się do walki o awans do 4 ligi podkarpackiej. Ekipę Marka Kusiaka wzmocnili Karol Skuba oraz Paweł Dziedzic.
 
Sokół Kamień zbroi się do walki o awans do 4 ligi podkarpackiej. Ekipę Marka Kusiaka wzmocnili Karol Skuba oraz Paweł Dziedzic. Pierwszy grał ostatnio w LZS-ie Wola Dalsza, a w przeszłości występował w Crasnovii Krasne, w barwach której był królem strzelców rzeszowskiej okręgówki. Dziedzic natomiast ostatnio był zawodnikiem WATKEM Korony Rzeszów.
 
Skuba to wychowanek ekipy z Krasnego, a ponadto w dotychczasowej karierze reprezentował barwy Resovii, Wisłoka Strzyżów oraz Wólczanki Wólka Pełkińska, z którą wywalczył awans do 3 ligi gr. IV. Dziedzic natomiast pierwsze kroki stawiał w Orłach Rzeszów, a ponadto był także związany ze Strymykiem Malawa, Ruchem Chorzów, Izolatorem Boguchwała, Wisłokiem Wiśniowa, KS-em Wiązownica oraz LKS-em Pisarowce.
 
-Transfery doświadczonych zawodników z wyższych lig pokazują, że w Kamieniu nie widzą innej opcji niż aby w obecnym sezonie włączyć się do walki o IV ligę. Cel mamy jasny. Dlatego czynimy odpowiednie wzmocnienia drużyny żeby jak najszybciej osiągnąć to, co sobie założyliśmy i nie drżeć do ostatniej kolejki - zapowiada prezes Sokoła Marek Ziemniak.
 

Transfery doświadczonych zawodników z wyższych lig pokazują, że w Kamieniu nie widzą innej opcji niż aby w obecnym...

Opublikowany przez KS Sokół Kamień Czwartek, 4 marca 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

S K 2021-03-05 21:14:14 2 7

Hej Sokole NASZ

~anonim 2021-03-06 07:44:58 4 2

Nie pierwsi nie ostatni z takim stadionem, z takim budżetem klubu,pomocy gminy już dawno powinni być z czwartej lidze lecz wydawane pieniądze dają miejsce w czołówce a nie tam gdzie ich miejsce ...
Może w tym roku się uda powodzenia..

Obserwator 2021-03-06 07:50:03 1 3

Panie Marku ,szacunek należy się Panu ,przez tyle lat prowadzisz sokół i wiem, że żyjesz nim od rana do wieczora i robisz wszystko ale w sokole było jak najlepiej ,może nie wszystko zawsze wychodzi nie zawsze jest ten upragniony wynik to gdyby nie pan to nie wiem gdzie sokół by się znajdował ..
Powodzenia i pozdrawiam

~anonim 2021-03-06 19:07:38 0 0

podkarpacieLIVE tak dla ścisłości Karol Skuba grał ostatnio
w Safironutrition Wola Dalsza i proszę używać tej nazwy.

~anonim 2021-03-08 11:23:42 0 0

Uwaga złodziej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij