2021-02-27 19:43:00

Wisłoka Dębica rozbiła Siarkę Tarnobrzeg na inaugurację!

Wisłoka Dębica nie miała litości dla Siarki Tarnobrzeg. (fot. Wisłoka Dębica)
Wisłoka Dębica pokonała Siarkę Tarnobrzeg w pierwszym meczu rundy wiosennej w 3 lidze. Piłkarze Dariusza Kantora nie pozostawili złudzeń ekipie z Tarnobrzega i wygrali aż 4-1.

Wisłoka Dębica już po dwudziestu czterech minutach objęła prowadzenie w meczu z Siarką Tarnobrzeg. Gola dla drużyny Dariusza Kantora zdobył Patryk Zygmunt po podaniu Dawida Sojdy. Do przerwy w Dębicy był jednak remis. Do wyrównania doprowadził Bartosz Sulkowski. Obrońca "Siarkowców" skutecznie wykonał rzut karny.

Jednak ten sam zawodnik dziewięć minut po wznownieniu gry musiał zejść z boiska. Bartosz Sulkowski ujrzał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Po tym zdarzeniu piłkarze Sławomira Majaka głównie się bronili i wychodziło im to całkiem nieźle przez dwadzieścia minut. Jednak kwadrans przed końcem meczu Patryk Zygmunt wrzucił piłkę w pole karne Siarki. Futbolówka odbiła się od jednego z graczy gości i wpadła do siatki.

Po tym zdarzeniu grał piłkarzy Majaka kompletnie się posypała. Natomiast "Biało-zieloni" byli bardzo skuteczni. Kolejne bramki zdobyli Łukasz Siedlik i Damian Lubera. Tym samym Wisłoka Dębica udanie zainaugurowała rozgrywki 3 ligi gr. IV w rundzie wiosennej. Gospodarze pokonali Siarkę 4-1.

1-0 Patryk Zygmunt (24)
1-1 Bartosz Sulkowski (45-rzut karny)
2-1 samobójcza (76)
3-1 Łukasz Siedlik (78)
4-1 Damian Lubera (90)