http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-02-27 19:43:00

Wisłoka Dębica rozbiła Siarkę Tarnobrzeg na inaugurację!

Wisłoka Dębica nie miała litości dla Siarki Tarnobrzeg. (fot. Wisłoka Dębica)
Wisłoka Dębica nie miała litości dla Siarki Tarnobrzeg. (fot. Wisłoka Dębica)
Wisłoka Dębica pokonała Siarkę Tarnobrzeg w pierwszym meczu rundy wiosennej w 3 lidze. Piłkarze Dariusza Kantora nie pozostawili złudzeń ekipie z Tarnobrzega i wygrali aż 4-1.
 
Wisłoka Dębica już po dwudziestu czterech minutach objęła prowadzenie w meczu z Siarką Tarnobrzeg. Gola dla drużyny Dariusza Kantora zdobył Patryk Zygmunt po podaniu Dawida Sojdy. Do przerwy w Dębicy był jednak remis. Do wyrównania doprowadził Bartosz Sulkowski. Obrońca "Siarkowców" skutecznie wykonał rzut karny.
 
Jednak ten sam zawodnik dziewięć minut po wznownieniu gry musiał zejść z boiska. Bartosz Sulkowski ujrzał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Po tym zdarzeniu piłkarze Sławomira Majaka głównie się bronili i wychodziło im to całkiem nieźle przez dwadzieścia minut. Jednak kwadrans przed końcem meczu Patryk Zygmunt wrzucił piłkę w pole karne Siarki. Futbolówka odbiła się od jednego z graczy gości i wpadła do siatki.
 
Po tym zdarzeniu grał piłkarzy Majaka kompletnie się posypała. Natomiast "Biało-zieloni" byli bardzo skuteczni. Kolejne bramki zdobyli Łukasz Siedlik i Damian Lubera. Tym samym Wisłoka Dębica udanie zainaugurowała rozgrywki 3 ligi gr. IV w rundzie wiosennej. Gospodarze pokonali Siarkę 4-1.
 
1-0 Patryk Zygmunt (24)
1-1 Bartosz Sulkowski (45-rzut karny)
2-1 samobójcza (76)
3-1 Łukasz Siedlik (78)
4-1 Damian Lubera (90)
 
Wisłoka Debica:
Libera - Król, Cabała, Kozłowski - Zygmunt (81. Wójcik), Fedan, Prokop (78. Łanucha), Rębisz - Sojda (78. Palonek), Siedlik (81. Pawlak), Kamiński (81. Lubera)
 
Siarka Tarnobrzeg:
Kowal - Orzechowski (46. Kowalik), Józefiak, Bierzało, Sulkowski - Tabor, Duda - Bury (22. Zmarzlik), Rogala (62. Skrzypek), Szołtys (80. D'Apollonio) - Gajewski (46. Bałdyga)

Wyniki meczów 22. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij