2021-01-23 09:37:00

Sparing: Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica 2-4

KS Wiązownica okazał się lepszy od Wisłoka Wiśniowa (fot. Natalia Styś)
KS Wiązownica okazał się lepszy od Wisłoka Wiśniowa (fot. Natalia Styś)
KS Wiązownica w piątkowy wieczór zmierzył się z czwartoligowym Wisłokiem Wiśniowa. Lepsi okazali się podopieczni Jacka Piszczka, którzy wygrali 4-2.
 
KS Wiązownica w piątkowy wieczór rozegrał już trzeci sparing w ramach ziomwych przygotowań. Rywalem ekipy Jacka Piszczka był czwatoligowy Wisłok Wiśniowa, dla którego była to pierwsza gra kontrolna. Obaj szkoleniowcy przyglądali się sześciu zawodnikom testowanym. Beniaminek 3 ligi gr. IV do przerwy prowadził 3-2.
 
Dublet dla ekipy z Wiązownicy ustrzelił Kacper Rop, a ponadto do siatki trafił zawodnik testowany. Dla Wisłoka zaś strzelali Michał Szymański oraz Łukasz Stanek. Po zmianie stron odnotowano jeszcze jednego gola, a jego autorem był Rop, który tego dnia na swoim koncie zapisał hat-tricka. Warto wspomnieć, że w zespole czerwono-białych zabrakło wczoraj Arkadiusza Kasi, Konrada Kumora, Kacpra Wydry i Jana Maca.
 
Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica 2-4 (2-3)
 
Michał Szymański, Łukasz Stanek - Kacper Rop (trzy), Zawodnik testowany
 
KS Wiązownica: Cynar - Staszczak, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Bentkowski, Janiczak, Kmiotek, Michalik, Testowany, Rop, Róg oraz Słysz, Sokolenko, Gliniak, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, H. Kasia, Lorenc, Gil, Zawodnik testowany

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij