https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-22 12:33:00

Kacper Kondracki został wypożyczony do Wisły Puławy

Kacper Kondracki został wypożyczony do Wisły Puławy (fot. Paulina Rogalska/Wisła Płock S.A.)
Kacper Kondracki został wypożyczony do Wisły Puławy (fot. Paulina Rogalska/Wisła Płock S.A.)
Kacper Kondracki został wypożyczony na pół roku do Wisły Puławy. Młody pomocnik jesienią znajdował się w szerokiej kadrze Wisły Płock, jednak nie zagrał ani razu w PKO Ekstraklasie.
 
Kacper Kondracki najbliższe pół roku spędzi w trzecioligowej Wiśle Puławy, do której został wypożyczony. 17-letni pomocnik w rundzie jesiennej znajdował się w szerokiej kadrze Wisły Płock, która na codzień rywalizuje w PKO Ekstraklasie. Zawodnik jednak ani razu nie zagrał na najwyższym szczeblu ligowym w Polsce. Jesienią jednak zaliczył sześć występów w czwartoligowych rezerwach, w których zanotował bramkę i dwie asysty.
 
Urodzony 10 kwietnia 2003 roku w Tomaszowie Mazowieckim Kondracki to wychowanek Stali Niewiadów, który kontrakt z płockim klubem parafował 26 czerwca 2020. Formalnie zawodnikiem Wisły Płock został jednak 1 sierpnia, po opuszczeniu szeregów GKS Bełchatów. W pierwszej części rozgrywek Kacper kilkukrotnie znalazł się w kadrze meczowej pierwszej drużyny "Nafciarzy" na spotkania PKO Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski, ale do tej pory nie doczekał się debiutu w zespole trenera Radosława Sobolewskiego.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij