https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-21 19:10:00

Jelena Balgojević zdyskwalifikowana przez Polską Ligę Siatkówki!

Jelena Blagojević została zdyskwalifikowana przez Polską Ligę Siatkówki (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Jelena Blagojević została zdyskwalifikowana przez Polską Ligę Siatkówki (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Jelena Blagojević została zdyskwalifikowana przez Polską Ligę Siatkówki. Siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów otrzymała także karę finansową.
 
Komisja Dyscyplinarna PLS wydała dziś komunikat na oficjalnej stronie Polskiej Ligi Siatkówki. Jak czytamy, ukarana została Jelena Balgojević, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów. Zawodniczka ekipy znad Wisłoka została zdyskwalifikowana na okres jednego meczu, a ponadto została ukarana grzywną w wysokości 5000 złotych. Orzeczenie jest nieprawomocne.
 
Dlaczego zawodniczka została ukarana? Jak czytamy, Jelena Blagojević w dniu 9 grudnia 2020 r. wypowiadała się w sposób mogący poniżyć w opinii publicznej, narazić na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania powierzonej funkcji lub prowadzenia działalności sportowej w piłce siatkowej lub znieważający członków organu statutowego Zarządzającego Ligą Zawodową.
 
Pełny komunikat prezentujemy poniżej.
 
Komisja Dyscyplinarna postanowiła na podstawie § 110 ust. 3 w zw. § 61 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPS orzeczenie dyscyplinarne ogłosić w formie komunikatu na stronie internetowej Zarządzającego Ligą Zawodową.

Orzeczeniem z dnia 21 stycznia 2021 r. Komisja Dyscyplinarna skazała obwinioną Jelenę Blagojević zawodniczkę klubu Developres SkyRes Rzeszów za to, że w dniu 9 grudnia 2020 r. wypowiadała się w sposób mogący poniżyć w opinii publicznej, narazić na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania powierzonej funkcji lub prowadzenia działalności sportowej w piłce siatkowej lub znieważający członków organu statutowego Zarządzającego Ligą Zawodową (...) (dalej „PLS”) poprzez opublikowanie na portalu internetowym Twitter, w odpowiedzi na wpis PLS, opublikowany na profilu @TAURONLiga i informujący o terminie Superpucharu Polskiej Ligi Siatkówki, wpisu o treści: „Hahahahaha [dwie emotikony wyrażające śmiech – przyp. autora] brawo dla Was Panstwo [dwie emotikony wskazujące na bicie brawa – przyp. autora] Zrobiliście kupę na nasza drużyna, za cała nasza ciężką prace ostatniego sezonu! @TAURONLiga Szacunek [emotikona wskazująca medal za zdobycie 1. miejsca – przyp. autora]”, tj. o wykroczenie dyscyplinarne z § 30 ust. 1 i 2 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPS.

Komisja wymierzyła obwinionej Jelenie Blagojević karę pieniężną w wysokości 5.000 (pięć tysięcy) złotych oraz karę okresowego zawieszenia w prawach na okres 1 (jednego) meczu. Wykonanie kary okresowego zawieszenia w prawach Komisja Dyscyplinarna warunkowo zawiesiła na okres 4 (czterech) miesięcy.

Orzeczenie jest nieprawomocne.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

Leszek 2021-01-21 20:29:16 13 0

Pieprzyć PZPS i popków.Okradli Developres z pucharu a teraz jeszcze kara. Parodia tych nieudaczników!

Leszek 2021-01-21 20:29:16 13 0

Pieprzyć PZPS i popków.Okradli Developres z pucharu a teraz jeszcze kara. Parodia tych nieudaczników!

~anonim 2021-01-21 21:50:44 6 0

Wyrazy najgorszego poniżenia i wielka wywrotka gówna wprost na zakute łby tych miernot intelektualnych z tej organizacji PLS czy tam PSL... Jeden pies ich ruchał :D nie wiem nawet kto tam zasiada ale wpis tej siatkarki nie byl przesadzony ani w najmniejszym stopniu obraźliwy czy cos... Jedyne co wam moze dac to gówno na talerzy i komplet sztućców a nie 5k xd

BLUJ 2021-01-21 22:20:28 0 5

Czytajcie u mnie prawdę nie na tym portaliku TYLKO NOWINY

marek 2021-01-22 11:07:36 2 0

Ale za co karać napisała prawdę.to tak się robi,za Zagumnego to by było nie do pomyslenia

Marek 2021-01-22 11:24:28 1 0

A co na to prezes Czarnecki ?

X D 2021-01-22 14:04:06 1 0

Panie Bluj (wiem i tak ze to nie pan pisal ten komentarz :D)... Jak nowiny przestaną zadać haraczu za czytanie pelnych wersji artykułów to moze ktos tam bedzie zagladał tak jak bylo wczesniej. Z jednego z najbardziej poczytnego portalu w regionie sami sie zmarginelizowaliscie. Nic aż tak interesujacego tam nie zamieszczacie czego nie mozna byloby znalezc gdzie indziej, wiec nie wiem za co mialbym płacić ekstra :D

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij