2021-01-21 15:01:28

5 najlepszych systemów do gry w francuskiej ruletce w kasynach online

Ruletka jest jedną z najpopularniejszych gier kasynowych i odgrywa ważną rolę w ewolucji hazardu. Dziś gracze mogą obstawiać setki darmowych ruletek w kasynach online i na stronach z darmowymi spinami, w oparciu o ranking polskich kasyn.
 
Zanim zaczniesz szukać emulatora, przejdź do agregatorów witryn kasyn online, które pomogą Ci wybrać i bezpiecznie grać w swoje ulubione gry. Francuska ruletka ma taki sam projekt koła jak ruletka europejska, ale gra według innych zasad, takich jak La Partage i En Prison, przy użyciu dodatkowego „0”. Wersja francuskiej ruletki zawiera najbardziej korzystny procent przewagi kasyna - 1,35%.

Francuska strategia ruletki

Albert Einstein powiedział kiedyś: „Nic nie pomoże Ci wygrać w ruletce, chyba że ukradniesz pieniądze ze stołu, gdy krupier jest rozproszony”. Z biegiem czasu opracowano wiele strategii, które omówimy poniżej. Nawiasem mówiąc, wszystkie są równie przydatne nie tylko we francuskiej ruletce, ale we wszystkich innych wersjach gry.

Martyngał

Jest to jedna z najpopularniejszych strategii po prostu dlatego, że jest niezwykle prosta i łatwa w użyciu. Musisz podwoić swój zakład po każdej przegranej, co oznacza, że gdy wygrasz, odzyskasz utracone pieniądze i zaczniesz od początkowego zakładu. Jednak wielu graczy uważa ten system za dość ryzykowny ze względu na fakt, że wielkość obstawianych zakładów rośnie dość szybko, co wyczerpuje Twój bankroll. Na przykład, jeśli postawisz 1 € i przegrasz pięć razy z rzędu, oznacza to, że przegrywasz 31 €, a jeśli szósty zakład wygra, otrzymasz 32 €. W ten sposób odzyskasz swoje straty, a Twój zysk wyniesie 1 €. Tak to wygląda: 1 € + 2 € + 4 € + 8 € + 16 €. Wadą tego systemu jest stosunkowo niewielki całkowity zysk.

Fibonacci

System zakładów Fibonacciego to kolejny progresywny system oparty na sekwencji liczb Fibonacciego, która wygląda następująco: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 i tak dalej. Zgodnie z tym systemem, gdy przegrasz, następnym zakładem musi być suma dwóch poprzednich zakładów. System zakładów Fibonacci pozwoli Ci uzyskać więcej przegranych zakładów. Gdy otrzymasz wygrywający zakład, zwróci on tylko pieniądze z dwóch poprzednich zakładów. Tak więc, jeśli postawisz zakład za 5 €, a następnie nastąpi zły zakład, musisz przejść do przodu w kolejności, aby ocenić następny zakład. Oznacza to, że musisz przejść do drugiego numeru jeden, a jeśli dojdzie do przegranego zakładu, będziesz musiał postawić 10 €. Jednak po wygranym zakładzie gracze muszą przesunąć dwie liczby w dół w sekwencji

Hasła

System zakładów Paroli jest również jednym z progresywnych systemów obstawiania. W przeciwieństwie do systemu Fibonacciego, celem systemu Hasła jest zwiększenie zysku gracza. To całkiem proste i wygodne. Gracze muszą zacząć od mniejszych zakładów. Po wygranej muszą podwoić swój zakład. Kiedy wygrałeś 3 razy z rzędu, musisz zebrać swoje wygrane i zacząć od nowa. Jeśli Twój zakład był przegrany, stracisz tylko swój pierwszy zakład. Ta strategia obstawiania pozwala graczom wygrywać duże kwoty, stawiając mniejsze zakłady. Ponadto znacznie ogranicza straty. Na przykład, jeśli postawisz 1 € i wygrasz cztery razy, oznacza to, że Twój zysk wyniesie 16 € za każdym razem, gdy Twój zakład wzrośnie.

D'Alembert

Miłośnicy ruletki mogą również skorzystać z systemu d'Alembert. Jest to dość łatwy do zrozumienia system oparty na fakcie, że wygrywasz prawie taką samą liczbę zakładów, jaką przegrałeś. Zanim postawisz swój pierwszy zakład, musisz wybrać podstawowy zakład, którego musisz przestrzegać. Tutaj zakłady rosną po przegranej, co oznacza, że jeśli zacząłeś na przykład obstawiać 5 € i przegrałeś, twój następny zakład powinien wynosić 10 €.Jeśli znowu przegrasz, będziesz musiał postawić 15 €. Po wygranych zakładach gracze muszą zmniejszyć swój zakład o 5 €. Zaletą tego systemu jest to, że gracze nie wydają dużych ilości pieniędzy, ponieważ stawki nie rosną tak szybko. Ten system opiera się na równowadze między przegranymi a zwycięstwami. Jeśli nie uda Ci się osiągnąć tej równowagi, prawdopodobnie przegrasz.

Stawki ryczałtowe

W przypadku systemów nie progresywnych należy zauważyć, że o stawce nie decydują wyniki poprzednich. Zamiast tego gracze wielokrotnie stawiają tę samą kwotę pieniędzy. Ten system jest również znany jako płaskie zakłady. Jest używany głównie przez graczy, którzy chcą grać dłużej i stawiać mniejsze zakłady lub ci, którzy wolą stawiać minimalne zakłady w kasynie online.

Wyjście

Powyższe strategie są szeroko stosowane nie tylko w ruletce francuskiej, ale także w ruletce europejskiej czy amerykańskiej. Ale żaden plan nie jest wiarygodny i nie może niczego zagwarantować. Gdy koło zacznie się poruszać, nikt i żaden system nie jest w stanie przewidzieć wyniku. Należy jednak pamiętać o możliwościach takich strategii, które mogą pomóc przynajmniej nie przegrywać czysto w trakcie całego procesu obstawiania. I pamiętaj, że najważniejsze jest to, że musisz zatrzymać się na czas, gdy skończy się Twój bankroll.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij