https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-20 13:36:00

Dawid Burka może trafić do klubu z Ekstraklasy. Trenuje z Wisłą II Płock

Dawid Burka może trafić do Wisły Płock. (fot. Radek Kuśmierz)
Dawid Burka może trafić do Wisły Płock. (fot. Radek Kuśmierz)
Dawid Burka może opuścić Sokół Sieniawa. 21-letni obrońca przygotowuje się do rundy wiosennej z Wisłą II Płock.
 
Dawid Burka jest testowany przez sztab szkoleniowy Wisły II Płock. 21-letni obrońca Sokoła Sieniawa udał się z drugą drużyną "Nafciarzy" na obóz do Busko Zdrój. W sobotę zagrał w sparingu z GKS-em Nowiny. Natomiast na dziś rezerwy Wisła mają zmierzyć się z Koroną II Kielce.
 
Z naszych ustaleń wynika, że Burka przekonał do siebie sztab szkoleniowy Wisły Płock. Czy trafi do ekipy "Nafciarzy"? - Tak, Dawid jest na obozie z drugą drużyną Wisły. W tej chwili trwają negocjacje - powiedziała nam osoba blisko związana z klubem z Sieniawy.
 
Dawid Burka jest wychowankiem Ekoball Stali Sanok, ale w dorosłej piłce zadebiutował w Karpatach Krosno. Od 1,5 roku reprezentuje Sokoł Sieniawa. W rundzie jesiennej zagrał w 19 meczach 3 ligi gr.IV. Warto dodać, że 17 razy rozpoczynał spotkanie w pierwszej "jedenastce".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij