https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-01-20 15:24:00

Suzuki 1 Liga: Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno w derbach Podkarpacia zmierzy się z Rawlplug Sokołem Łańcut (fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno)
Miasto Szkła Krosno w derbach Podkarpacia zmierzy się z Rawlplug Sokołem Łańcut (fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno)
Dzisiaj derby Podkarpacia! Transmisja na żywo z meczu 19. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Miastem Szkła Krosno a Rawlplug Sokołem Łańcut jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 18:00 zostaną rozegrane koszykarskie derby Podkarpacia. Miasto Szkła Krosno zagra u siebie z Rawlplug Sokołem Łańcut w meczu 19. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
Dzisiaj derby Podkarpacia, a więc walka o prymat w województwie. Lepsze humory przed potyczką mają podopieczni Dariusza Kaszowskiego, którzy w sobotę pokonali u siebie Pogoń Prudnik. Ekipa Marcina Radomskiego przegrała natomiast z Księżąkiem Łowicz. Oba zespoły z pewnością będą chciały dziś wygrać.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij