2021-01-19 15:41:00

Sparing: Motor Lublin - Wisła Płock 1-2

Motor Lublin (białe stroje) musiał uznać wyższość Wisły Płock (fot. Sebastian Wiciński/Wisła Płock)
Drugoligowy Motor Lublin rozpoczął maraton sparingowy. Dziś podopieczni Marka Saganowskiego zmierzyli się z Wisłą Płock, Lepszy okazał się przedstawiciel PKO Ekstraklasy, który wygrał 1-2.

Motor Lublin rozegrał dziś pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni Marka Saganowskiego zmierzyli się z Wisłą Płock, a spotkanie zostało podzielone na trzy części. Pierwsza trwała 45 minut i odnotowano w niej gola. Jego autorem był Cilian Sheridan, który do siatki beniaminka 2 ligi trafił w 30. minucie.

Kolejne dwie części dzisiejszego sparingu trwały już po 30 minut. Żółto-biało-niebiescy do wyrównania doprowadzili w 49. minucie, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Ropski. To widocznie podrażniło "Nafciarzy", którzy ruszyli do ataku, celem odzyskania prowadzenia. To im się udało, a gola na 2-1 zdobył Milan Obradović, który ustalił rezultat dzisiejszej potyczki.

Motor Lublin - Wisła Płock 1-2 (0-1, 1-2)

1-0 Cillian Sheridan (30)
1-1 Krzysztof Ropski (49)
1-2 Milan Obradović (67)

Wisła Płock: Bartłomiej Gradecki (46, Jakub Wrąbel, 95, Kamil Zapytowski) - Damian Zbozień (76. Aleksander Pawlak), Julio Rodríguez (76. Bartłomiej Sielewski), Damian Michalski (76. Beniamin Czajka), Milan Obradović (76. Ángel García) - Torgil Gjertsen (76. Kacper Rogoziński), Jakub Witek (76. Damian Rasak), Hubert Adamczyk (46. Piotr Pyrdoł), Giorgi Merebaszwili (76. Dawid Kocyła) - Mateusz Lewandowski (46. Fryderyk Gerbowski), Cillian Sheridan (76. Airam Cabrera)