https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-18 15:21:00

Michał Szymczak został drugim trenerem Wisły Sandomierz! Ostatnio pracował w WATKEM Koronie Rzeszów

Michał Szymczak (na zdjęciu, z prawej) został drugim trenerem Wisły Sandomierz (fot. Radosław Kuśmierz)
Michał Szymczak (na zdjęciu, z prawej) został drugim trenerem Wisły Sandomierz (fot. Radosław Kuśmierz)
Michał Szymczak został drugim trenerem trzecioligowej Wisły Sandomierz. 41-letni szkoleniowiec będzie pomagał Rafałowi Wójcikowi. Ostatnio prowadził WATKEM Koronę Rzeszów.
 
Michał Szymczak wzmocnił sztab szkoleniowy trzecioligowej Wisły Sandomierz, której został drugim trenerem. 41-latek będzie pomagał Rafałowi Wójcikowi. Ostatnio pracował w czwartoligowej WATKEM Koronie Rzeszów, z którą rozstał się 4 września 2020 roku, po porażce jego zespołu z rezerwami Stali Stalowa Wola.
 
Nowy członek sztabu szkoleniowego niebiesko-biało-czerwonych, w przeszłości pracował m.in. w Siarce Tarnobrzeg, z którą awansował do 2 ligi wschodniej w sezonie 2011/12. Ponadto był także trenerem OKS-u Mokrzyszów (Tarnobrzeg), Sokoła Sokolniki, JKS-u 1909 Jarosław, Unii Tarnów, a także rezerw Siarki. 
 
-Jesteśmy przekonani i wierzymy w to, że Michał będzie silnym wzmocnieniem myśli szkoleniowej Rafała Wójcika i dzięki swojemu doświadczeniu wniesie duży wkład w rozwój naszej drużyny. Michałowi życzymy powodzenia i owocnej współpracy - czytamy na oficjalnym fanpage'u sandomierskiego klubu.
 

WITAMY Michał Szymczak będzie drugim trenerem naszego klubu. Jesteśmy przekonani i wierzymy w to, że Michał będzie...

Opublikowany przez SKS WISŁA Sandomierz Poniedziałek, 18 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij