https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-17 15:22:00

Adrian Wójcik trenuje z Texom Sokołem Sieniawa! Jesienią grał w Hutniku Kraków

Adrian Wójcik (na zdjęciu, z lewej) zagra wiosną w Texom Sokole Sieniawa (fot. Hutnik Kraków)
Adrian Wójcik (na zdjęciu, z lewej) zagra wiosną w Texom Sokole Sieniawa (fot. Hutnik Kraków)
Adrian Wójcik trenuje z trzecioligowym Texom Sokołem Sieniawa. 24-letni napastnik w rundzie jesiennej występował drugoligoligowym Hutniku Kraków.
 
Adrian Wójcik trenuje z Texom Sokołem Sieniawa, który po rundzie jesiennej jest wiceliderem 3 ligi gr. IV - poinformował portal 90minut.pl. 24-letni napastnik ostatnio występował w drugoligowym Hutniku Kraków. Tam jednak rozegrał zaledwie dwa mecze na szczeblu centralnym. Zawodnik na początku roku został wystawiony przez beniaminka 2 ligi na listę transferową.
 
Snajper pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Wieczystej Kraków. Kolejnym klubem w karierze pomocnika była Wisła Kraków, gdzie przeszedł przed rundą jesienną sezonu 2010/11. Tam występował głównie w juniorach oraz zespole rezerw. Ponadto grał także w Sokole Ostróda, Sole Oświęcim, Garbarni Kraków oraz Rekordzie Bielsko-Biała.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij