2020-12-23 15:56:00

Waldemar Jaroch został nowym trenerem Granicy Stubno! W przeszłości grał w Piaście Tuczempy

Waldemar Jaroch został nowym trenerem Granicy Stubno (fot. Radosław Kuśmierz)
Waldemar Jaroch został nowym trenerem Granicy Stubno (fot. Radosław Kuśmierz)
Waldemar Jaroch został nowym trenerem Granicy Stubno, która występuje w jarosławskiej okręgówce. Doświadczony obrońca w przeszłości występował w Piaście Tuczempy.
 
Waldemar Jaroch został nowy trenerem Granicy Stubno, która po rundzie jesennej, zajmuje 6. miejsce w jarosławskiej okręgówce. 48-latek będzie łączył pracę na ławce trenerskiej z występami na boisku. Obrońca jesienią występował w ekipie czerwono-zielonych. Nowy opiekun ekipy ze Stubna posiada licencję UEFA B.
 
Doświadczony defensor przez wiele lat występował w Polonii Przemyśl oraz Piaście Tuczempy, często będąc podstawowym zawodnikiem na trzecioligowych oraz czwartoligowych boiskach. Dotychczas Granicę prowadził Tomasz Harłacz, jednak zrezygnował z jej prowadzenia, ale nadal pozostanie w klubie jako zawodnik. 

Czytaj także

Komentarze (9)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.