https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-25 15:04:00

FOTOGALERIA: Feniks Radymno - AZS UR Rzeszów 0-3 [ZDJĘCIA]

Fotogaleria zdjęć z meczu Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce pomiędzy Feniksem Radymno a AZS-em UR Rzeszów. Spotkanie zakończyło się wygraną ekipy znad Wisłoka 0-3.
1/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)
2/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)
3/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)
4/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)

5/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)
6/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)
7/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)
8/75 - AZS UR Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonał na wyjeździe Feniks Radymno w ramach Podkarpackiej 1 ligi kobiet w siatkówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (fot. Patryk Górecki)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij