https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-13 18:40:00

Plan sparingów Lechii Sędziszów Małopolski [ZIMA 2021]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Znany już jest plan przygotowań Lechii Sędziszów Małopolski do rundy wiosennej. Jakub Słomski swoim podopiecznym zaplanował siedem gier kontrolnych.
 
Piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski wiosną powalczą o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Beniaminek w rundzie jesiennej zajął 20. miejsce z dorobiem 15 puntków. Zespół pod wodzą Jakuba Słomskiego, w zimowym okresie przygotowawczym w planach ma siedem gier kontrolnych. Pierwsza została zaplanowana na 6 lutego, a rywalem będzie Radomyślanka Radomyśl Wielki.
 
Tydzień później natomiast, zespół z Sędziszowa Małopolskiego zmierzy się z juniorami Stali Rzeszów. W planach są także mecze z ekipami z 4 ligi podkarpackiej. Lechia zagra z Sokołem Kolbuszowa Dolna oraz Watkem Koroną Rzeszów. Potyczka z aktualnym liderem rozgrywek, zakończy przygotowania beniaminka do ligowej wiosny. Sparing ten, zaplanowano na 20 marca.
 
Plan sparingów Lechii Sędziszów Małopolski (zima 2021)
 
6.02 - sparing z Radomyślanką Radomyśl Wielki
13.02 - sparing z juniorami Stali Rzeszów
20.02 - sparing z juniorami Resovii
27.02 - sparing z Czarnymi Trześń
6.03 - sparing z Cosmosem Nowotaniec
16.03 - sparing z Sokołem Kolbuszowa Dolna
20.03 - sparing z Watkem Koroną Rzeszów

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij