https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-29 09:26:00

2 liga: GKS Katowice - Motor Lublin [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin
fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin
Zapraszamy na transmisję z meczu pomiędzy GKS-em Katowice a Motorem Lublin w ramach 15. kolejki 2 ligi. Początek spotkania o godzinie 12:45.
 
Już dziś o godzinie 12:45, piłkarze Motoru Lublin zagrają na wyjeździe z GKS-em Katowice. Spotkanie odbędzie się w ramach 15. kolejki o mistrzostwo 2 ligi w sezonie 2020/2021. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem zarówno jedni i drudzy mają wysokie cele w tym sezonie. Zapowiedź dzisiejszej potyczki możecie przeczytać TUTAJ.
 
Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem mają doskonałe humory. Ekipa Mirosława Hajdo w minionej kolejce pewnie pokonała Hutnika Kraków. Katowiczanie natomiast wygrali z Wigrami Suwałki i zostali nowym wiceliderm 2 ligi. Zarówno jedni jak i drudzy mają o co grać. GKS z pewnością chciałby powiększyć przewagę nad trzecim miejscem, zaś Motor zbliższyć się do "szóstki"
  
Dzisiejsze spotkanie odebędzie się bez udziału publiczości, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale TVP Sport oraz stronie sport.tvp.pl. Jej początek zaplanowano na godzinę 12:45 i aby ją obejrzeć, wystarczy kliknąć na zdjęcie.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij