2020-11-28 20:29:00

Rawlplug Sokół Łańcut bez większych problemów pokonał Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Ekipa Dariusza Kaszowskiego bez większych problemów ograła ekipę z Mazowsza. Tym samym łańcucianie przełamali się po porażce w Słupsku.

Początek spotkania był wyrównany, jednak z czasem to Rawlplug Sokół Łańcut wyszedł na prowadzenie. Podopieczni Dariusza Kaszowskiego nie zamierzali się zatrzymywać i po chwili wypracowali sobie przewagę. Elektrobud-Investment ZB Pruszków próbował jeszcze nawiązać walkę, jednak po pierwszej kwarcie na tablicy wynków widniało 20-14.

Zespół żółto-czarnych włączył piąty bieg i odjechał ekipie z Mazowsza. Goście starali się dotrzymywać kroku ekipie z Łańcuta, jednak z każdą minutą dystans był coraz większy. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i wciąż to zespół Sokoła był stroną przeważającą. Ostatnia kwarta była w zasadzie formalnością i mecz ostatecznie zakonczył się pewnym zwycięstem drużyny z Łańcuta.

Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 83-49 (20-14, 22-14, 17-7, 24-14)

Rawlplug Sokół Łańcut: Inglot, Zaguła 0, Fraś 9, Kulikowski 16, Karolak 16, Małgorzaciak 15, Jankowski 17, Klima 6, Pełka, Strzępek, Majka 4, Czerwonka 0

Elektrobud-Investment ZB Pruszków: Suliński 7, Kierlewicz 0, Czosnowski 7, Sobczak 4, Proczek 2, Janik 7, Czemerys 2, Drewniak 2, Tyszka 0, Szwed 11, Dalkowski 0, Pawlak 7

Sędziowali: Robert Klukowski, Michał Pogon, Grzegorz Łata

Komisarz: Arkadiusz Starnawski