https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-31 19:10:17

Sokół Nisko sprawił niespodziankę i pokonał Głogovię Głogów Małopolski

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Sobotni mecz w Głogovie Małopolskim miał niespodziewany rezultat. To Sokół zaskoczył i był drużyną lepszą. 
 
Mecz dobrze otworzyli gospodarze, którzy za sprawą Szymańskiego wyszli na prowadzenie. Przed końcem pierwszej części spotkania wyrównał Tyczyński. W drugiej połowie to goście poszli za ciosem i w 60 minucie bramkę zdobył Tur. Głogovia bardzo chciała wyrównać ale szansy na to nie wykorzystała i to niespodziewanie Sokół Nisko okazał się zwycięski. 

- Mocno utrudniliśmy sobie dzisiaj życie i nie wiem, czy uda się awansować do tej pierwszej ósemki. Jestem zły i zawiedziony, bo mieliśmy wiele okazji w tym meczu, a zdobyliśmy tylko jednego gola i na dodatek przegraliśmy - powiedział trener Głogovii, Adam Wałczyk. 

Za to Paweł Wtorek cieszył się dziś z udanego debiutu na ławce trenerskiej Sokoła. - Można powiedzieć, że debiut udany choć nie był to jakiś piękny mecz. Najważniejsze, że zdobyliśmy 3 punkty, bo Głogovia to naprawdę trudny rywal - mówił trener gości, Paweł Wtorek. (wypowiedzi za nowiny24.pl) 

 

Bramki:
1:0 Szymański 20,
1:1 Tyczyński 37,
1:2 M. Tur 60.

Głogovia: Lipka - Frankiewicz, Bożek, Delekta (80 Halat), Brogowski - Pyrdek, Pałys-Rydzik, Chamera, Kądziołka - Szymański, Tarała (80 Hajkowicz). Trener Adam Wałczyk.

Sokół: Drzymała - Maciorowski, Stępień żżcz [65], Szewczyk (80 Buda), Stypa, M. Tur (90 Łyko ż), Tabaka, Wojtak, Drelich ż (70 Czerpak), Przepłata, Tyczyński. Trener Paweł Wtorek. 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Sokol 2020-11-02 23:19:59 0 0

Brawo Sokol Nisko

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij