2020-10-15 10:44:00

Głogovia Głogów Małopolski nie miała litości dla Lechii Sędziszów Małopolski!

Głogovia Głogów Małopolski pokonała Lechię Sędziszów Małopolski. (fot. Foto-Res)
Głogovia Głogów Małopolski pokonała Lechię Sędziszów Małopolski 5-1 w zaległym meczu 14. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Początek meczu należał do Lechii Sędziszów Małopolski. Gospodarze po jedenastu minutach gry objęli prowadzenie w meczu z Głogovią Głogów Małopolski. Na listę strzelców wpisał się Jakub Makuch. Jednak podopieczni Adama Wałczyka odpowiedzieli bardzo szybko, bo sześć minut później. Gola wyrównującego dla Głogovii strzelił Igor Tarała.

18-letni zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców w 32. minucie meczu. Tarała wykorzystał doskonałe podanie Przemysława Pyrdka i goście schodzili na przerwę prowadząc 2-1. Dwie minuty po zmianie stron trzecią bramkę dla gości zdobył Dawid Pałys-Rydzik. Później jeszcze dwie bramki dołożył Przemysław Pyrdek i Głogovia wygrała 5-1.

1-0 Jakub Makuch (11)
1-1 Igor Tarała (17)
1-2 Igor Tarała (32)
1-3 Dawid Pałys-Rydzik (47)
1-4 Przemysław Pyrdek (59)
1-5 Przemysław Pyrdek (67)