https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-15 11:41:00

Wilki Krosno chcą sprowadzić zawodnika z Grand Prix! Jak będzie wyglądał ich skład?

Olivier Berntzon może trafić do Wilków Krosno. (fot. prywatne archiwum)
Olivier Berntzon może trafić do Wilków Krosno. (fot. prywatne archiwum)
Wilki Krosno wygrały wszystkie mecze i awansowały do eWinner 1 ligi. Działacze klubu z Krosna rozpoczęli budowanie składu na sezon 2021. Do beniaminka może trafić stały uczestnik cyklu Grand Prix, Oliver Berntzon.
 
Wilki Krosno szturmem awansowały do eWinner 1 ligi. Wydawało się, że działacze klubu będa chcieli zostawić szkielet zespołu na przyszły sezon. Natomiast wszystko wskazuje na to, że skład tego zespołu przejdzie całkowitą przebudowę. Pewny miejsca w drużynie może być Patryk Wojdyło, który będzie idealnie pasował jako zawodnik U24. O tę pozycję będzie rywalizował z Rosjaninem Witalijem Kotlarem.
 
Działacze krośnian są zainteresowani Oliverem Berntzonem jak podaje Przegląd Sportowy. Szwed zaliczył świetny początek sezonu w barwach Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno, ale później popadł w konflikt z menedżerem, Rafaelem Wojciechowskim i został odsunięty od dwóch meczów. Po powrocie do składu już tak nie błyszczał. Berntzon, który w przyszłym sezonie będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix ma również ofertę z Ostrowa.
 
Ponadto Wilki są zainteresowane ściągnięciem do klubu Mateusza Szczepaniaka i Andrzeja Lebiediewa z ROW-u Rybnik oraz Daniela Jeleniewskiego z Orła Łódź. Z drużyny najprawdopodobniej odejdzie Wadim Tarasienko, który otrzymał lukratywną ofertę z Abramczyk Polonii Bydgoszcz.
 
Ponadto w kontekście Wilków wymieniane jest wiele nazwisk. Są to Dawid Lampart, Paweł Miesiąc, Kacper Gomólski oraz Marcin Nowak. Klub również rozważa dalszą współpracę z zawodnikami, którzy tak doskonale spisywali się w rozgrywakach drugiej ligi w sezonie 2020. Znaków zapytania jest wiele, w najbliższych dniach wszystko powinno się wyjaśnić.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

B56 2020-10-16 08:27:45 0 0

I tak trzymac

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij