https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-09 09:41:19

3 liga gr IV: Niepokonany Texom Sokół Sieniawa zagra z Wisłą Puławy, Wisłoka Dębica podejmie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski [Zapowiedź 14. kolejki]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Przed nami kolejna seria gier na trzecioligowym froncie. Mecze tej kolejki zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę. Sprawdźcie co nas czeka w nadchodzący weekend.
 
Już jutro w samo południe, zainaugurowana zostanie 14. kolejka 3 ligi gr IV. W pierwszym meczu tejże serii gier, Hetman Zamość podejmie Jutrzenkę Giebułtów. Kolejne mecze zostaną rozegrane o godzinie 1 oraz dwa o 15:30. Jeśli chodzi zaś o jedyny niedzielny mecz, to ten został zaplanowany na godzinę 15.
 
Na pierwszy plan wychodzi mecz Wisły Puławy z Texom Sokołem Sieniawa, a więc starcie lidera z niepokonaną drużyną ligi. Także o godzinie 15, rozegrane zostaną mecze KS-u Wiązownica ze Stalą Stalowa Wola, Siarki Tarnobrzeg z Avią Świdnik oraz wyjazdowy Wólczanki Wólka Pełkińska z Chełmianką Chełm.
 
O tej samej porze, pierwszy gwizdek zabrzmi także w Kraśniku oraz Lubartowie. Pół godziny później natomiast, rozpoczną się mecze Wisłoki Dębica z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski oraz Podhala Nowy Targ z rezerwami Korony Kielce. Spotkania te odbędą się bez udziału publiczości. W niedzielę natomiast, ŁKS Probudex Łagów podejmie Orlęta Radzyń Podlaski. Tego starcia także kibice nie będą mogli zobaczyć. Sprawdźcie pełny zestaw gier w ten weekend w 3 lidze gr. IV.
 

Rozkład meczów 14. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij