https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-09 08:57:00

4 liga podkarpacka: WATKEM Korona Rzeszów zagra z Karpatami Krosno [Zapowiedź 16. kolejki]

W sobotę hit 4 ligi podkarpackiej. WATKEM Korona Rzeszów zagra z Karpatami Krosno. (fot. Kuba Noworól/archiwum)
W sobotę hit 4 ligi podkarpackiej. WATKEM Korona Rzeszów zagra z Karpatami Krosno. (fot. Kuba Noworól/archiwum)
Przed nami 16. kolejka 4 ligi podkarpackiej. Najciekawie zapowiada się pojedynek w Rzeszowie. Lider tabeli, Karpaty Krosno jadą do głównego faworyta rozgrywek - WATKEM Korony.
 
Do hitowego starcia pomiędzy WATKEM Koroną Rzeszów a Karpatami Krosno dojdzie już w sobotę o godzinie 11. Obie ekipy znajdują się na dwóch różnych biegunach. Karpaty w poprzednim tygodniu pokonały Ekoball Stal Sanok i zostały nowym lidere. Natomiast piłkarze Grzegorza Żyły przegrali 0-4 ze Stalą II Mielec. Jednadk do tego meczu obie ekipy przystąpią zmotywowane i spodziewamy się zaciętego meczu.
 
W tym samym czasie Polonia Przemyśl zagra z Czarnymi Jasło oraz Sokół Nisko zmierzy się z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Reszta meczów odbędzie się w sobotę o godzinie 15. Jedynie mecz Resovii II z Igloopolem Dębica odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:30. Natomiast spotkanie Wisłoka Wiśniowa ze Stalą II Mielec zostało przełożone na najbliższą środę. Poniżej pełny rozkład gier.

Przypomnijmy, że od soboty Polska znalazła się w strefie żółtej. Zatem apelujemy, aby śpieszyć się chodzić na mecze, póki jeszcze można. Do zobaczenia na stadionach 4 ligi podkarpackiej!

Rozkład meczów 16. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij