2020-10-05 08:24:33

Głogovia Głogów Małopolski pokonała Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

fot. JKS Jarosław
fot. JKS Jarosław
Zespół z Głogowa Małopolskiego po remisie ze Startem Pruchnik przełamał się. Podopieczni Adama Wałczyka pokonali w sobotnie popołudnie u siebie Partyzanta.
 
Głogovia Głogów Małopolski była głodna gry, bowiem tydzień temu nie grała. Zespół dowodzony przez Adama Wałczyka od pierwszych minut ruszył do ataku, jednak brakowało skuteczności. Partyzant MAL-BUD1 Targowiska skutecznie odpierał ataki miejscowych, którzy częściej gościli na połowie zielono-czerwonych.
 
Zespół z Głogowa Małopolskiego napierał i w końcu dopiął swego w 40. minucie. Krzysztof Szymański z bliskiej odległości pewnie pokonał Huberta Niemca. Gospodarze po przerwie nie zamierzali zwalniać tempa i nadal przeważali na murawie, jednak niewiele z tego wynikało. 
 
Podopieczni Adama Wałczyka nie zatrzymywali się i w 60. minucie podwyższyli prowadzenie, a z gola cieszył się Jakub Kądziołka. Goście natomiast nie byli zadowoleni, bowiem twierdzili że gol nie powinien być uznany, bowiem wcześniej jeden z graczy Głogovii faulował.
 
Miejscowi nadal przeważali i stwarzali sobie kolejne okazje strzeleckie. Brakowało jednak konkretów i to zemściło się na Głogovii. Jak mawia stare piłkarsie porzekadło, niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 88. minucie do siatki z rzutu wolnego trafił Jakuba Stodolak
 
Końcówka meczu zapowiadała się więc bardzo interesująco, bowiem Partyzant dostał wiatru w żagle. Zespół z Głogowa Małopolskiego zacieśnił szyki w obronie i nie dał już sobie wbić drugiego gola. Po końcowym gwizdku, nastała ogromna radość w szeregach gospodarzy.
 
 
1-0 Krzysztof Szymański (40)
2-0 Jakub Kądziołka (60)
2-1 Jakub Stodolak (88)
 
Głogovia Głogów Małopolski: Lipka - Brogowski, Frankiewicz, Hus, Kłak - Kądziołka (78. Codello), Chamera, Pałys-Rydzik, Pyrdek - Szymański (88. Hajkowicz)
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Niemiec - Stodolak, Nikitchuk, Szczur, Penar (71. Pelczar), Suszko, Szczurek, Chmielowski, Szubrycht (83. Musiał), Borowczyk (79. Coleman), Kavatsiuk (90. Śliwiński)
 
Żółta kartka: Stodolak
 
Sędziował: Hubert Toś (Tarnobrzeg)

Wyniki meczów 15. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-10-05 10:38:59 0 2

Partyzantka V liga a własciwie A klasa

kibic 2020-10-05 21:36:20 1 0

jak pięknie wygląda te osiiem czerwonych kółek w tabeli, A tak na serio to trzeba pożegnać tego fachowca od autobusu na szestnastce bo w przeciwnym razie czekają nas derby lotniska,Zarząd do dzieła taki potencjał a tu kicha

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij