https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-02 15:01:39

4 liga podkarpacka: Piast jedzie do Dębicy, derby Karpat ze Stalą Sanok [Zapowiedź 15. kolejki]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Przed nami już kolejna seria gier na czwartoligowym froncie. Mecze tej kolejki zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę. Sprawdźcie co nas czeka w nadchodzący weekend.
 
Już jutro rozpocznie się 15. kolejka 4 ligi podkarpackiej. Pierwsze sobotnie mecze zaczną się punktualnie o godzinie 15. Wtedy to Błękitni Ropczyce zagrają z Orłem Przeworsk, Głogovia Głogów Małopolski zmierzy się z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska, a Izolator Boguchwała podejmie rezerwy Resovii. W meczu derbowym natomiast, Karpaty Krosno skrzyżują rękawice z Ekoballem Stalą Sanok.
 
Godzinę później zaś, Igloopol Dębica sprawdzi formę Piasta Tuczempy. Kolejne mecze zostaną rozegrane w niedzielę. Punktualnie o 11, naprzeciw siebie staną rezerwy Stali Stalowa Wola z Polonią Przemyśl oraz drugi garnitur Stali Mielec z Watkem Koroną Rzeszów. Kolejkę zakończy mecz Czarnych 1910 Jasło z Legionem Pilzno. Zobaczcie pełny zestaw gier w ten weekend w 4 lidze podkarpackiej.
 

Rozkład meczów 15. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij