http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-09-29 21:40:37

Znicz Pruszków skromnie pokonał Hutnika Kraków

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Nowohucka ekipa na wygraną ligową będzie musiała poczekać przynajmniej do niedzieli. Dziś beniaminek udał się na Mazowsze, gdzie zmierzył się z ekipą, która do końca w minionym sezonie walczyła o utrzymanie.
 
Hutnik Kraków po ostatnim remisie z Olimpią Grudziądz, chciał dziś pójść za ciosem i zainkasować komplet punktów. Na drodze nowohuckiej ekipy stanął Znicz Pruszków, który w sobotę musiał uznać wyżsość innego beniaminka, czyli Sokoła Ostróda. Obie ekipy chciały więc wygrać.
 
Zarówno jedni jak i drudzy w pierwszej odsłonie mieli swoje sytaucje, ale konkretniejsi byli podopieczni Artura Węski. Gospodarze w 38. minucie objęli prowadzenie, a do siatki Marcin Bochenek. Hutnik przed przerwą próbował jeszcze odrobić straty, ale wynik nie uległ już zmianie i po pierwszej połowie to Znicz miał lepsze humory.
 
Zespół dowodzony przez Leszka Janiczaka po zmianie stron mocniej przyspierszył i od pierwszych minut drugiej połowy dążył do wyrównania. Ekipa z Mazowsza dobrze grała jednak w obronie i skutecznie odpierała ataki beniaminka. Hutnik nie poddawał się i do niemal samego końca walczył o zdobycz punktową, ale miejscowi nie dali sobie wyrwać chociażby oczka i zainkasowali pełną pulę.
 
 
1-0 Marcin Bochenek (38)
 
Znicz Pruszków: Misztal – Górski, Hrnciar (83. Faliszewski), Wichtowski, Bochnek, Baran, Pomorski, Machalski, Tarnowski (62. Kubicki), Zagórski (88. Tabara), Zjawiński (83. Gabrych)
 
Hutnik Kraków: Smug – Kędziora, Zając (74. Kieliś), Stawarczyk, Antoniak, Hafez (81. Handzlik), Linca (62. Hajduk), Świątek, Ozimek, Drąg (75. Matysek), Olszewski
 
Żółte kartki: Hrnčiar, Górski, Faliszewski - Stawarczyk, Drąg, Zając
 
Sędziował: Piotr Urban (Warszawa)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij