https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-29 12:13:04

Gdzie obstawiać rugby w zakładach bukmacherskich?

Podobne tematy rugby

Rugby jest sportem drużynowym, więc nadaje się znakomicie do obstawiania w zakładach bukmacherskich. Sporty indywidualne np. tenis, znacznie częściej padają ofiarą ustawionych meczów. Wynika to z tego, że jedną osobę znacznie łatwiej jest przekonać do tego, by się podłożyła lub po prostu ją przekupić.

W dyscyplinach drużynowych mamy do czynienia z większą liczbą zawodników, więc nie musimy się aż tak obawiać o nieprzewidziane wyniki spotkań. Sprawdźmy, gdzie najlepiej obstawiać rugby i jak to robić.

U jakiego bukmachera obstawiać rugby?

Rugby bardzo często znajduje się w zakładach bukmacherskich i choć nie cieszy się on największą popularnością w naszym kraju, bukmacherzy zawierają go w swojej ofercie. Ciekawie pod względem zapowiada się oferta bukmachera Fuksiarz. Już jest dostępna w Fuksiarz rejestracja nowego gracza.  

Dużo spotkań to typowania zmagań rugbystów i możemy obstawiać zarówno wersję 13-osobową, czyli Rugby League popularną w Anglii oraz Australii, a także wersję 15-osobową, którą oglądamy np. w ramach Pucharu Świata, czy europejskiego Pucharu Sześciu Narodów. Do dyspozycji znajdziemy również Lions Tour, Aviva Premiership czy też Guiness Pro. Niektórzy bukmacherzy udostępniają nawet Mistrzostwa Świata juniorów w rugby.

Jak obstawiać rugby?

Jeśli masz zamiar obstawiać mecze rugby, musisz mieć chociaż podstawowe rozeznanie w tym sporcie. Stawianie meczów na chybił-trafił nie jest dobrym pomysłem na dłuższą metę. Dobrze jest sprawdzić stan poszczególnej ligi, formę zespołów i dyspozycję najlepszych graczy. Rugby dla nowicjuszy może być trudną dyscypliną do obstawiania. Wyniki są tutaj nieprzypadkowe i ich przewidywanie wymaga sporej wiedzy oraz przygotowania.

Chcąc znaleźć ciekawe typy, wystarczy rozejrzeć się po forach internetowych, gdzie jest ich bardzo dużo i łatwo znaleźć coś interesującego dla siebie. Możesz korzystać z prognoz innych typerów, ale równie dobrze można samemu przeprowadzić wnikliwą analizę i spróbować swoich sił w ten sposób. Jest to spora satysfakcja, kiedy analizujesz dany mecz, a później prawidłowo go typujesz. Wygrane tym sposobem smakują zdecydowanie najlepiej.

Kursy na rugby

U legalnych bukmacherów możecie obstawiać mecze rugby dosłownie z całego świata. Najczęściej możecie znaleźć kursy na klasyczne 1X2, czyli zakłady na zwycięzcę danego spotkania. Remisy w tym sporcie zdarzają się niezwykle rzadko, dlatego też kursy na brak rozstrzygnięcia spotkania są ogromne. Oprócz samych meczów, możemy również obstawiać zwycięzcę konkretnych turniejów lub całych rozgrywek ligowych. Co do samych spotkań, to nie tylko zakłady na zwycięstwo są dostępne w ofercie bukmacherów. Bez problemu znajdziecie również zakłady z handicapem lub też zdarzenia związane z liczbą zdobytych punktów. Zarówno przez konkretną drużynę, jak i w całym meczu.

Możliwości jest całkiem sporo, a najwięcej zdarzeń odszukamy wśród najpopularniejszych rozgrywek. Rugby Union oraz Rugby League cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kibiców rugby oraz graczy zakładów bukmacherskich. Warto również śledzić mecze i turnieje reprezentacji narodowych. Wtedy zdarzeń jest więcej, a my otrzymujemy większą szansę na wygrane zakłady.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij