2020-09-27 11:09:57

Watkem Korona Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dolna. Gospodarze uratowali remis!

Gospodarze meczu w Rzeszowie gonili wynik. Rozpędzony w sobotę Sokół Kolbuszowa Dolna został dogoniony przez Koronę dopiero przed końcowym gwizdkiem!

Początek spotkania przebiegał nie po myśli Watkem Korony Rzeszów. Goście prowadzili już 2:0, a piłkarz gospodarzy Buczek dopiero przed przerwą zdobył bramkę kontaktową. Zaraz w drugiej części meczu kolejną bramkę dla Sokoła Kolbuszowa Dolna strzelił Mazurek i było już 3:1. Wtedy jednak Watkem Korona wzięła się do pracy i odrobiła dwa gole straty za sprawą Piątka. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Bramki: 0:1 Mazurek 7, 0:2 Ilnytskyi 31, 1:2 Buczek 42, 1:3 Mazurek 51, 2:3 Piątek 53, 3:3 Piątek 83.

Korona: Pawlus - Kardyś, Konefał, Kocój, Padiasek - Sitek (60 Jędryas), Wawrylak, Karwacki, Przybyło ż - Buczek, Piątek. Trener Grzegorz Żyła.

Sokół: Bieleń - Karkut, Skowron, Darłak, Szkolnik - Bik ż (65 Sewron), Miazga (70 Prokop), Ilnytskyi, Gorzelany ż (80 B. Dziedzic), Mazurek ż (76 K. Dziedzic) - Aab (75 Adranowicz). Trener Waldemar Mazurek.