https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-24 11:09:00

Paweł Zegarek zwolniony z Jutrzenki Giebułtów!

Paweł Zegarek po porażce 0-8 z Sokołem Sieniawa został zwolniony z Jutrzenki Giebułtów. (fot. archiwum)
Paweł Zegarek po porażce 0-8 z Sokołem Sieniawa został zwolniony z Jutrzenki Giebułtów. (fot. archiwum)
Jutrzenka Giebułtów w środę przegrała 0-8 z Sokołem Sieniawa. Po tym spotkaniu włodarze trzecioligowca postanowili zwolnić Pawła Zegarka ze stanowiska pierwszego trenera.
 
Paweł Zegarek był zaledwie dwa miesiące opiekunem Jutrzenki Giebułtów. W przeddzień startu rozgrywek 3 ligi gr. IV zastąpił Piotra Powroźnika, który niespodziewanie zrezygnował z pracy. Jednak po porażce 0-8 z Sokołem Sieniawa włodzarze trzecioligowca zdecydowali o rozwiązaniu umowy z byłym piłkarzem Cracovii.
 
Jutrzenka w siedmiu meczach uzbierała sześć punktów. Piłkarze z Giebułtowa wygrali z ŁKS-em Łagów oraz Podlasiem Biała Podlaska. Jednak Jutrzenka w tych siedmiu meczach straciła aż 24 bramki. Złożyło się na to porażki 0-6 z Avią Świdnik, 0-3 z Wólczanką Wólka Pełkińska oraz 0-4 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Działacze klubu spod Krakowa są już po słowie z jednym ze szkoleniowców, który prawdopodobnie poprowadzi Jutrzenkę w najbliższym meczu z Podhalem Nowy Targ.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij