2020-09-05 19:09:00

Lechia Sędziszów Małopolski walczyła, ale przegrała z JKS-em Jarosław

foto. Lechia Sędziszów Małopolski
Do samego końca o chociażby remis walczyli piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski. JKS Jarosław okazał się jednak za mocny i ostatecznie wygrał całe spotkanie 2:1.

Pierwsza połowa spotkania Lechii Sędziszów Małopolski z JKS-em Jarosław nie przyniosła bramek i kibice zgromadzeni na stadionie musieli poczekać na nie do drugiej połowy. Wynik otworzył w 78. minucie Aleks Kopcio, który pokonał Łukasza Ćwiczaka.

Goście poszli za ciosem i podwyższyli wynik na 2:0 po bramce Michała Stankiewicza. Podopieczni Jakuba Słomskiego przebudzili się w końcówce i za sprawą Oskara Ćwiczaka zdobyli gola kontaktowego. Na więcej ich stać jednak nie było i to JKS wywiózł trzy punkty z trudnego terenu.

0-1 78' Aleks Kopcio
0-2 Michał Stankiewicz 85'
1-2 Oskar Ćwiczak 90+2