https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-24 16:38:31

Koronawirus w KS Wiązownica? To pomówienia. Złożymy zawiadomienie do prokuratury

Na zdjęciu piłkarze KS Wiązownica (czerwono-białe stroje) / fot. archiwum
Na zdjęciu piłkarze KS Wiązownica (czerwono-białe stroje) / fot. archiwum
Sugestie, które pojawiły się w jednym z komentarzy na naszym portalu jakoby w KS Wiązownica mieli problemy z koronawirusem wywołały burzę. - To pomówienia. Zarząd klubu zamierza w tej sprawie złożyć doniesienie do prokuratury - poinformował KS Wiązownica.
 
Po tekstem Siarka Tarnobrzeg rozstrzelała KS Wiązownica. Pogrom! zamieszczonym na naszym portalu w dniu wczorajszym pojawił się dość ostry komentarz sugerujący, że gracze KS-u Wiązownica oraz prezes i trener są zakażeni koronawirusem.
 
- Jak długo zamierzacie ukrywać to, że połowa drużyny od dwóch tygodni jest chora, gorączkuje i nie trenuje? Udajecie jakieś kontuzje, dobieracie zawodników na ostatnią chwilę, a przecież cały Jarosław juz huczy od plotek - czytamy w tej mniej obraźliwej części komentarza, który na prośbę klubu z Wiązownicy został przez nas usunięty.
 
Trzecioligowy klub oczywiście zdementował te informacje i wydał oświadczenie. Zapowiedział także zgłoszenie sprawy do prokuratury.
 
- W związku z pomówieniami i rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji wśród komentarzy na portalu podkarpacieLIVE na temat naszej drużyny oraz naszego klubu informujemy ze zarząd KS-u Wiązownica składa zawiadomienie do prokuratury - czytamy na fanpage'u KS Wiązownica.
 
- Nasz klub osiągnął niebagatelny sukces, jakim jest awans Wiązownicy na szczebel III.ligi. Reprezentujemy naszą miejscowość oraz gminę na poziomie międzywojewódzkim i nie godzimy się na pomówienia, które godzą w dobre imię naszego klubu oraz osób z nim związanych.
 
 
 
Prezes klubu Ernest Kasia nie chciał komentować tej sprawy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij