2020-08-17 10:42:00

Lewart Lubartów rozgromił KS Wiązownica!

Lewart Lubartów ograł KS Wiązownica aż 4-1. (fot. archiwum)
KS Wiązownica nie miała szans w straciu z Lewartem Lubartów. Gospodarze ograli drużynę z Podkarpacia aż 4-1.

Lewart Lubartów już po trzynastu minutach prowadził z KS Wiązownica. Premierową bramkę w tym meczu strzelił Krystian Żelisko. W 25. minucie gospodarze podwyższli prowadzenie za sprawą Łukasza Najdy. Ekipa Wałerij Sokolenko próbowała zdobyć bramkę kontaktową w tej części gry, ale ta sztuka im się nie udała. Ekipa z Lubelszczyzny bardzo dobrze była dysponowana tego dnia.

Dwanaśce minut po zmianie stron było praktycznie po meczu. Trzeciego gola dla Lewarta zdobył Aleks Aftyka. Osiem minut później Łukasz Najda strzelił swoją drugą, a czwartą dla gospodarzy bramkę w tym spotkaniu. KS Wiązownica stać było jedynie na honorowe trafienie. Jego autorem był niezawodny w tym sezonie Kacper Rop.

1-0 Krystian Żelisko (13)
2-0 Łukasz Najda (25)
3-0 Aleks Aftyka (57)
4-0 Łukasz Najda (65)
4-1 Kacper Rop (72)