https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-17 09:01:52

Liposukcja Rzeszów

Podobne tematy lifestyle zdrowie

Liposukcja cieszy się coraz większą popularnością wśród pań i panów w różnym wieku. Na czym polega taki zabieg, jakie są jego największe zalety i kiedy w szczególności warto zdecydować się takie rozwiązanie? Poniżej najistotniejsze informacje. Zapraszamy do lektury!

Warto zacząć od wyjaśnienia, czym dokładnie jest liposukcja. Liposukcja to, mówiąc najprościej, chirurgiczne usuwanie tkanki tłuszczowej. Ów zabieg umożliwia redukcję tłuszczu z miejsc, w których jest go za dużo ‒ najczęściej są to brzuch, uda, pośladki. Zabieg jest bezpieczny, a jego efekty w postaci wymodelowanej sylwetki widoczne są od razu.

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Warto podkreślić, że odessany ‒ na przykład z brzucha, tłuszcz może być wstrzyknięty w inne miejsce. Dzięki temu, za pomocą własnego tłuszczu, można wymodelować rysy twarzy, piersi bądź pośladki.

W wielu przypadkach lipofilling jest bardzo dobrym rozwiązaniem ‒ tkanka tłuszczowa jest bogata w komórki macierzyste, które mają pozytywny wpływ na regenerację skóry i stymulują procesy naprawcze zachodzące w naszym organizmie.

Kolejną zaletą omawianego rozwiązania jest fakt, że przeszczepiany jest własny tłuszcz pacjenta, w związku z tym ryzyko odrzucenia czy reakcji alergicznej znika.

Liposukcja ‒ Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska

Pamiętajmy, że liposukcja może być przeprowadzona wyłącznie przez osoby mające ku temu odpowiednie kompetencje. Wszystkim zainteresowanym polecamy zlokalizowaną w Rzeszowie Akademię Medycyny Estetycznej dr Szczepańskiej. Grono fachowców dokładnie omówi cały przebieg liposukcji i przeprowadzi zabieg z największą troską o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Oprócz liposukcji w akademii wykonywane są takie zabiegi, jak odmładzanie okolicy oka, powiększanie i modelowanie ust, likwidacja nadpotliwości, wampirzy lifting, peelingi i wiele, wiele innych.

Podsumowanie

Liposukcja to chirurgiczne usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej. Ów zabieg to sposób, by zredukować zbędną tkankę tłuszczową w problematycznych miejscach, a co za tym idzie, wyrzeźbić figurę, zyskać młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Ważne, aby pamiętać, że liposukcja powinna być przeprowadzona przez osoby, które mają ku temu odpowiednie kompetencje.


Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij