2020-08-09 10:13:42

Orzeł Przeworsk na dnie tabeli! Przegrali z JKS-em Jarosław

Orzeł Przeworsk jest czerwoną latarnią 4 ligi podkarpackiej. (fot. Orzeł Przeworsk)
Orzeł Przeworsk przegrał z JKS-em Jarosław w 4. kolejce 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Grzegorza Sitka mają na swoim koncie jedno "oczko" i są na ostatnim miejscu w tabeli.

Mecz pomiędzy Orłem Przeworsk a JKS-em Jarosław był toczony w strasznym upale, który dośkwierał szczególnie gospodarzom. Piłkarze Grzegorza Sitka bardzo źle wyglądali na tle ekipy z Jarosławia. W 25. minucie Karol Ptasznik minął kilku rywali i wdarł się w pole karne i pokonał Andrzeja Mikusa. Orzeł w pierwszej części gry nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę Tomasza Siryka.

W drugiej połowie gospodarze zmotywowani w przerwie ruszyli do ataku, ale nic z tego nie wynikało. Dwadzieścia minut przed końcem meczu doskonałą okazję na wyrównanie miał Piotr Boratyn, ale strzał napastnika Orła na rzut rożny sparował Siryk. W 74. minucie było 0-2. Patryk Andreasik tak przyjał piłkę we własnym polu karnym, że ta trafiła wprost pod nogi Pawła Oziębło, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

W końcówce meczu JKS Jarosław miał jeszcze dwie okazje do podwyższenia prowadzenia, ale więcej bramek w tym meczu nie padło. JKS wygrał dwoma bramkami. Tym samym Orzeł Przeworsk po czterech meczach ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

0-1 Karol Ptasznik (25)
0-2 Paweł Oziębło (74)