https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-29 11:07:32

Napastnik Lecha Poznań dołączy do PGE FKS Stali Mielec?

fot. Lech Poznań
fot. Lech Poznań
Beniaminek PKO Ekstraklasy, PGE FKS Stal Mielec potrzebuje wzmocnień na pozycji napastnika, po tym jak z klubem pożegnał się Michał Żyro, który trafił do Piasta Gliwice. Dziś pojawiła się informacja, że klub z Podkarpacia jest zainteresowany Pawłem Tomczykiem. 
 
Po awansie do PKO Ekstraklasy drużyna PGE FKS Stali Mielec musi szukać wzmocnień, żeby nie pójść w ślady ŁKS-u Łódź i nie spaść z ligi. Jak informuje Piotr Koźmiński, do drużyny może dołączyć napastnik Lecha Poznań, Paweł Tomczyk. Ten zawodnik nie mógł przebić się do pierwszego składu Kolejorza i większość czasu spędził w rezerwach.
 
Nie jest też tajemnicą, że trener Żuraw od początku swojej kadencji nie dawał mu wiele szans. Warto dodać, że Tomczyk ma na swoim koncie mistrzostwo Polski, zdobyte z Piastem Gliwice. Mimo słabego sezonu, to nadal jest on uważany za jedngo z najlepszych napastników młodego wieku - jest silny, potrafi grać głową i dysponuje dobrym uderzeniem.
 
Z pewnością taki transfer wniósłby dużo dobrego do ekipy Dariusza Marca. W kuluarach mówi się też o zainteresowaniu Krzysztofem Drzazgą, który był rezerwowym w Wiśle Kraków w ubiegłym sezonie. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

PIGment 2020-07-29 15:21:24 3 5

Nie ma tematu Drzazgi, a Tomczyk to super opcja. W dodatku ziomek Maczka z Piasta. Damy radę!

Tomasz 2020-08-01 10:19:57 0 5

druzyna ktora jest pewniakiem do spadku w dodatku pisowscy precz z tej ligi

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij