https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2020-07-15 10:44:53

Dariusz Marzec: Zachowaliśmy się, jak dobry bokser

fot. PGE Stal Mielec
fot. PGE Stal Mielec
PGE Stal Mielec skromnie pokonała wczoraj ekipę Chrobrego Głogów i jest już o krok od awansu do piłkarskiej elity. Zobaczcie jak wczorajszy mecz ocenił szkoleniowiec gospodarzy.
 
-Przede wszystkim chciałem dziś podziękować zespołowi za zaangażowanie, walkę do końca i determinację. Taki zespół chciałbym zawsze widzieć. Zachowaliśmy się, jak dobry bokser. Po ciosie, jaki dostaliśmy parę dni temu, podnieśliśmy się potrwafiliśmy i oddać, co prawda innemu przeciwnikowi, ale stanęliśmy na wysokości zadania - powiedział po meczu Dariusz Marzec, szkoleniowiec mielczan
 
-Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie wyglądała tak dobrze. Widać było wtedy nerwowość i chęć zwycięstwa i to troszkę chłopaków sparaliżowało. Natomiast drugiej połowie, ta gra wyglądała już dużo lepiej. Skończyło się dla nas tak, jak chcieliśmy, Wszystko w naszych rękach. Mam nadzieję, że wszystko się uda i plan, jaki założyliśmy przed sezonem, zrealizujemy - zakończył opiekun biało-niebieskich.
 
Poniżej prezentujemy pełny zapis konferencji po meczu PGE Stali Mielec z Chrobrym Głogów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

2020-08-03 13:08:18

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem