https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-14 15:17:48

Jakub Janik został nowym piłkarzem KS-u Wiązownica

fot. KS Wiązownica
fot. KS Wiązownica
Świeżo upieczony trzecioligowiec także nie próżnuje i odkrywa karty przed nowym sezonem. Dziś beniaminek pochwalił się nowym nabytkiem.
 
Jakub Janik został nowym zawodnikiem trzecioligowego KS-u Wiązownica. 19-letni pomocnik ostatnio występował w grającej na tym samym szczeblu rozgrywek, Wiśle Sandomierz. Tam zdołał rozegrać zaledwie jedno spotkanie. Miało to miejsce 8 marca 2020 roku, podczas wyjazdowego starcia z rezerwami Korony Kielce.
 
Nowy nabytek świeżo upieczonego trzecioligowca jest wychowankiem Wisły Kraków. Tam występował głównie w zespole juniorskim do końca sezonu 2018/19 z pół roczną przerwą na grę w Kaszowiance Kaszów. Ponadto był także piłkarzem Bytovii Bytów w której uzbierał 13 spotkań w 2 lidze.
 
To nie koniec wieści od beniaminka, bowiem klub poinformował, że rozstaje się z nim Piotr Gnatek. Jak czytamy, wygasająca z końcem czerwca umowa wypożyczenia z Apklan Resovii nie zostanie przedłużona. Zawodnik w przedwcześnie zakończonym sezonie, nie zdołał ani razu zagrać w barwach KS-u Wiązownica w 4 lidze podkarpackiej.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij