http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-07-13 18:49:09

Pobili młodego piłkarza Czarnych Jasło. Grozi im do 12 lat więzienia

Podobne tematy Czarni Jasło policja kibice
fot. archiwum
fot. archiwum
Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 24 lat trafiło na dwa miesiące do aresztu po pobiciu 17-letniego piłkarza Czarnych Jasło. Grozi im od 2 do 12 lat więzienia.
- Policjanci zatrzymali podejrzanych, którzy w minioną dokonali rozboju na 17-letnim mieszkańcu Jasła. Napastnicy zabrali poszkodowanemu koszulkę, którą miał na sobie. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzą w areszcie. Grozi im za to do 12 lat pozbawienia wolności - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.
 
Pobity 17-latek jest piłkarzem młodzieżowych drużyn Czarnych Jasło i wracał z rozegranego wcześniej meczu sparingowego swojej drużyny. Do ataku doszło niedaleko stadionu podczas, gdy poszkodowany jechał na rowerze. Ofiara napadu trafiła do szpitala.
 
Jak ustaliła jasielska policja sprawcami pobicia są dwa mieszkańcy powiatu gorlickiego - 23-latek i 24-latek.
 
- Obaj usłyszeli już zarzut rozboju, za co grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Jaśle na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy - poinformowała KPP Jasło.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij