https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-25 22:20:16

Obstawiaj mecze I i II ligi bez ryzyka. Zwrot do 100 zł w przypadku porażki

Fortuna, nasz partner - polskie legalny bukmacher - ma dla Was kilka niespodzianek na dobry początek. Jeżeli pierwsze mecze które obstawicie nie wejdą - dostaniecie zwrot stawki, do 100 PLN.
  
To nie jedyny prezent od Fortuny dla nowych graczy. Oprócz wspomnianego zakładu bez ryzyka (zwrot do 100 PLN w przypadku porażki) możecie skorzystać także z innych promocji.
 
Na dobry początek dostaniecie także kasę bez depozytu, więc jak tylko się zarejestrujecie możecie grać za darmo nie musząc nic wpłacać. Do dyspozycji będziecie mieli 20 PLN.
 
Sprawdźcie wszystkie bonusy na start od Fortuny. Promocje się łączą, więc możecie skorzystać z wszystkich trzech!

Fortuna - promocje na start:

  1. 20 zł - bez depozytu

By otrzymać 20 zł za FREE na grę w Fortunie wystarczy założyć darmowe konto. Możecie to zrobić tutaj: założ darmowe konto w Fortunie. Po ukończeniu procesu rejestracji otrzymasz darmowe 20 PLN.
  1. 100 zł - pierwszy zakład bez ryzyka

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę własnych pieniędzy do Fortuny już na samym początku otrzymacie dodatkowy bonus. Wasz pierwszy zakład, do kwoty 100 PLN, będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranej - otrzymacie zwrot pieniędzy na Wasze konto gracza. Nic więc nie ryzykujecie!
  1. 1000 zł - bonus 100% od pierwszej wpłaty

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę pierwszych pieniędzy do Fortuny w ciągu 10 dni od rejestracji otrzymacie dodatkowe pieniądze - będzie to podwojenie kwoty depozytu - aż do 1000 zł.

Obstawiaj mecze I i II ligi polskiej:

 
 
Więcej szczegółów o promocjach w Fortunie znajdziecie tutaj: Odbierz 20 zł bez depozytu i zwrot 100 zł w przypadku przegranej!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij